3 izbový byt, na prvom poschodí - Boriny, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 64 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Ružov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

126,000 € 1969 €/m²

4 izbový byt + 3 izbový byt, 2 garáže, záhrada, bazén, DS

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Dunajská Streda | 430 m²

Na predaj viac-izbový rodinný dom s DVOMA bytovými jednotkami v Dunajskej Strede ! Hľadáte dom,

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

439,000 € 1021 €/m²

5 izbový byt 110m2 na predaj, Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

AVENUE | krásny zariadený apartmán, termálne kúpalisko, Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta sv. Krištofa | 55.54 m²

[b]Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ nový a vkusne zariadený apartmán s teras

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2935 €/m²

NOVINKA - prenájom dizajnového 2 izbového bytu s vlastným parkovaním, Florida park

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 55 m²

AVE estate ponúka na prenájom útulný 2 izbový byt dokončený do luxusného prevedenia interiérový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka 1-izbový byt s loggiou NA PRENÁJOM

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Železničná | 39 m²

Sú byty, do ktorých vojdete… a okamžite máte pocit, že ste doma. Do prenájmu ponúkame moderne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie v centre diania! 3-izb.byt v centre DS pri MOL aréne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Športová | 66 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pria

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,500 € 2371 €/m²

F135-113-KISO Na predaj 3 izbový byt v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priateľstva | 76 m²

F135-113-KISO Hladáte ideálne bývanie pre rodinu? Práve pre vás ponúkame na predaj slnečný a d

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

F011- 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

F011- 113- KISO Hľadám pre hotovostného klienta 2-3 izbový byt v osobnom vlastníctve , v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 €

POSLEDNÝ INVESTIČNÝ APARTMÁN NA PREDAJ DUNAJSKÁ STREDA pri Jazere

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská Cesta | 82 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na bývanie alebo lukratívnu investíciu? Máme pre vás exkluzívnu po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

2,100 €/m2 26 €/m2

Na prenájom 3-izbový byt - mezonet - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame vám na prenájom pekný, čiastočne zariadený 3-izbový mezonetový byt s garážou na ulici

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

F012 - 113- KISO Hľadám pre klienta 3 izbový byt v D.S.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 0 m²

F012 - 113 - KISO Hľadám na kúpu, pre hotovostného klienta 3 izbový byt v Dunajskej Strede, byt

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 €

F134- 212- KISO - Na predaj 2 izbový byt v meste DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | panónský háj | 53 m²

F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,500 € 2575 €/m²

(F010-112- KISO)Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste D.S.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 0 m²

(F010 - 112- KISO) Hľadám pre hotovostného klienta 2 izbový, nový v prípade obnovený, zariadený

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 €

Prenájom 2izb byt

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu – novostavba, 50 m², kompletne zariadený Do dlhodobého prenájmu ponúk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt v časti Nova Village

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 115 m²

Na predaj elegantný 3-izbový byt s veľkou terasou v exkluzívnej lokalite Nova Village – Dunajsk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Dunajská Streda - NOVOSTAVBA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 45 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Margita Agh, kontakt: 0905 363 590, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária HALO reality a Katarína Dúbravská, kontakt: 0944 546 504, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,900 € 1569 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

75,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

90,000 € 1800 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 60 m²

JKV REAL ponúka jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3-izbový byt pripravený k nasťahov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 1833 €/m²

REZERVOVANÉ ! Štýlový 3-izb. byt v centre Dun.Stredy

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Športová | 74 m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Dunajskej Stredy Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,900 € 2026 €/m²

Viacúčelový celopodpivničený, poschodový bytový dom

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Szabó Gyula | 250 m²

Ponúkam na predaj viacúčelový celopodpivničený a poschodový bytový dom s veľkým potenciálom vyu

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie