ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky Háj | 55 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,000 € 2473 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S PIVNICOU, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 53 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s pivnicou v Dunajskej

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2226 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDPREDAJ 3-IZBOVÉ BYTY, GABČÍKOVO-ČIERNY LES

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Gabčíkovo | 72.98 m²

!! EXKLUZÍVNA PONUKA !! PREDPREDAJ BYTOV V PROJEKTE “V RESIDENCE” V SRDCI PRÍRODY – ČIERNY LES,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

112,824 € 1546 €/m²

ALL INCLUSIVE l NA PREDAJ 3 IZBOVÉ BYTY DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

3-izbové byty v KISERDŐ REZIDENCIA – Komfortné bývanie pre rodiny aj náročných klientov Realitn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb.byt s 2 terasami a garážou, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný a moderný 4-izbový byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

218,000 € 2370 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Biskupa Kondého | 44 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2000 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom 1-izbový byt s pivnicou v Dunajskej Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Boriny | 28.5 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom 1-izbový byt s pivnico

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

570 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 1-izbový byt s pivnicou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Dunajská | 29 m²

!Iba u nás! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 1-izbový byt s pivnico

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

95,000 € 3276 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na prenájom 3-izb. byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jilemnického | 69 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na dlhodobý prenájom moderne zariadený 3-izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezervované-ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. byt s balkónom, D. Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov háj | 81 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi dobre riešený 4

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADKOU V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom a zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,200 € 2400 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj úplne nový, veľkometrážny 3-izbový

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2375 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PRENÁJOM 3-IZB BYT S BALKÓNOM A ZÁHRADOU,DUN.STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na prenájom elegantný a moderne zariadený 3-i

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Gabčíkovo | 72.98 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

112,824 € 1546 €/m²

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Bohatinská | 80 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj nízkoenergetický 3-izbov

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Na prenájom zariadený 1-izbový byt v Dunajskej Strede – Námestie SNP

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Námestie SNP | 28 m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt v Dunajskej Strede – Námestie SNP Ponúkame na prenájom útul

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom zrekonštruovaného 3izbového bytu na Borinách

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 57 m²

Ponúkame na prenájom 3izbový byt v Dunajskej Strede. Byt sa nachádza na 1 nadzemnom poschodí v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

JEDINEČNÝ - LUXUSNÝ 5 izbový byt na predaj, CENTRUM mesta

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Dunajská Streda | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

3 izbový byt, ideálne prvé poschodie,Dunajská Streda-BORINY

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 64 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Ružov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

126,000 € 1969 €/m²

Prenájom - 3izbový byt s parkovacím státím v Du.Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | nam.SNP | 89 m²

Ponúkam na prenájom 3izb.byt o rozlohe 89m2 v 3posch.bytovom dome na 2poschodí na sever2 v novo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Trojizbový byt s vlastným kúrením, veľkou terasou v obľúbenej lokalite Dunajskej Stredy na predaj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 74 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný trojizbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky be

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,900 € 2026 €/m²

5 izbový byt, 110m2 na predaj,Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 110 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

2 izbový byt aj s parkovacím státím, Ul. Krála Žigmunda, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Ulica Krála Žigmunda | 55 m²

Na predaj TEHLOVÝ priestranný 2 izbový byt - výborná lokalita v meste Dunajská Streda. (výborná

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2545 €/m²

5 izbový byt 110m2 na predaj, Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Dunajská Streda | 110 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie