Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu 80 m2, Veľkoblahovská

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v tehlovom oby

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

153,000 € 1913 €/m²

Novinka
Novinka

Nový byt v novostavbe na prenájom – Panónsky háj, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky háj | 51 m²

Ponúkame na prenájom nový byt v novom bytovom dome v Panónskom háji v Dunajskej Strede. Byt je

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom priestranného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 47 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt s balkónom v obci Michal na Ostrove. Celková výme

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 2i bytu v Michale na Ostrove

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 61 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (60m2) v tehlovej novostavbe. Byt má veľmi dobrú orientáciu

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj Bytov - DUNAJSKÁ STREDA - JÚLIUSA LÖRINCZA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 38.63 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

113,000 € 2274 €/m²

Trojizbový byt Záhradnícka + parkovacie miesto, výťah

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 68 m²

Ponúkame na predaj krásny, udržiavaný, praktický 3 izbový byt nachádzajúci sa na 4/5 poschodí s

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2412 €/m²

Veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt s garážovým miestom

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne zariadený 3 izbový byt na ulici Nová Ves v Dunajskej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu 80 m2 so záhradkou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | - | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 1538 €/m²

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Od mája: 1-i byt so zariadením, internetom na ulici Komenského, DS

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Komenského | 38 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na prenájom 1izbový byt so zariadením v centre Dunajskej Stred

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3i byt s lodžiou + parkovaním na Panónskom háji, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s vlastným parko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 1987 €/m²

Predaj 1 izbového bytu, Dunajská Streda, Biskupa Kondého ulica, 37 m2, balkón

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Biskupa Kondého | 37 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v centre Dunajskej Stredy

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,000 € 2676 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový háj | 66 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

129,990 € 1970 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU , DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

199,700 € 2528 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj zrekonštr. 3-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne riešený 3-izbový

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

143,000 € 2167 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb. byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 49 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s balkónom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,000 € 2020 €/m²

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 4-IZB VEĽKOMETRÁŽNY BYT S BALK., DUN.STRED

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Radničné námestie | 90.2 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s balkón

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,000 € 1486 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt so záhradou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Malé Blahovo | 88 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt so záhradkou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2330 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkometr. 1-izb. byt s balkónom, Dun.Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 35 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1-izbový b

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2514 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-iz.byt s balkónom a pivnicou, Dun. Stred

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie priateľstva | 78 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3-izbový byt s bal

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt s balkónom, Vydrany

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Vydrany | 60 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2067 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie