Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponuka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Dunajskej Strede.

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 82 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt v

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,990 € 1506 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PRENÁJOM pekný 2 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Západ | 55 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PRENÁJOM 2 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vchod

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 66 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výbornej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2197 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ zariadený veľkometrážny 3-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 77.5 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ veľkometrážný 3-izbový byt v Dunajskej Strede. Preds

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1806 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ krásny 3-izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie Priatelstva | 76 m²

Ponúkame NA PREDAJ Námestí Priateľstva v Dunajskej Strede priestranný a svetlý 3-izbový byt.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1814 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V DUNAJSKEJ STREDE – MLYNSKÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 70 m²

✨ ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – DUNAJSKÁ STREDA, MLYNSKÁ ULICA ✨ Reality KOMPLEX s.r.o. vám

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

150,000 € 2143 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v Dunajskej Strede Na pre

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2050 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou v štvorbytovke v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom a vlastnou záhradou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná ulica | 49 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na predaj tento veľmi zachovalý, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2531 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PRENÁJOM štýlový 3-izbový byt s loggiou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PRENÁJOM štýlový 3-izbový byt s loggiou v Dunajskej Strede.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V DUNAJSKEJ STREDE – MLYNSKÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Mlynská | 70 m²

✨ ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM – DUNAJSKÁ STREDA, MLYNSKÁ ULICA ✨ Reality KOMPLEX s.r.o. v

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt s veľkou terasou - Kolaudácia 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite v Dunajskej strede.

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

151,400 € 3154 €/m²

PRENÁJOM | Dizajnový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Komenského ul. – Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Komenského | 62 m²

Ak hľadáte bývanie, kde sa kvalita spája s detailom, práve ste ho našli. Ponúkame na prenájom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

33Reality | Na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.67 m²

Realitná kancelária 33Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný 3- izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,000 € 1824 €/m²

NAVA | PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM S VEĽKOU LOGGIOU A PARKINGOM - PANÓNSKY HÁJ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panónsky háj | 79 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na prenájom tento len nedávno dokončený, príj

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

33Reality | Na predaj posledné dva 3.izbové byty- Panonský háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 83.8 m²

Realitná kancelária 33 Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novostavbe na kľúč na sídlisku Nová

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2239 €/m²

2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy na Hlavnej ulice 40 m2, Úplná rekonštrukcia 2026 !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 40 m²

2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy na Hlavnej ulice 326 (bývala budova robotníckeho hotelu

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

92,000 € 2300 €/m²

Novostavba 2 izbový byt - kolaudácia leto 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 50 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

131,600 € 2632 €/m²

Horúca novinka - 3izbový byt v Dunajskej Strede 📞 0903 509 294

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

✨ HORÚCA NOVINKA V DUNAJSKEJ STREDE ✨ Spoločnosť A-W REAL Vám exkluzívne ponúka štýlový 3-izbo

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

163,000 € 2264 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie