Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

EXKLUZÍVNY STAROMESTSKÝ BYT NA OBCHODNEJ — IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou výmerou 110 m² a dvomi balkónmi, situovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

Prémiový mezonet s wellness a súkromným dvorom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný mezonetový byt s wellness zónou a priamym v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ -veľký priestranný mezonet pre rodinu alebo skvelá investícia na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Exkluzívny predaj - Bývajte v srdci Starého Mesta – priestranný 3-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 71.88 m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Starého Mesta – Gajová ulica, Brati

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4868 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

HOUSE & WEBER I ZOCHOVÁ, 3i byt, 66m2 – KOMPLETNÁ NADŠTANDARDNÁ rekonštrukcia, IBA 12 bytov v dome, TEHLA, exkluzívne ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ,

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 66 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

416,900 € 6317 €/m²

Luxusný 2izb. byt, 82 m2 + terasa 7,5 m2 s parkovacím miestom, River Park - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 81.55 m²

Ponúkame na predaj so súhlasom majiteľa priestranný a luxusný 2izb. byt v bytovom komplexe Rive

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Staré Mesto, Lazaretská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lazaretská | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt 61,97 m², SKY PARK | garáž, výhľad, dizajn, top lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 6923 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 3i orientovaný na východ, 44.p

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 98.9 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱PANORAMA CITY - 3i byt s výhľadom na hrad, 26.p. 97m2, 2 kúpeľne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 93.8 m²

Realitná kancelária NUERA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 7996 €/m²

NUERA | PREDAJ 3i byt so samostatnou kuchyňou v Starom Meste, Tabaková

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 73.8 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh slnečný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite pri Slovensk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4187 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnosný 3i byt v centre | AirBnb ready | Námestie 1. mája, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

Adresa, ktorá predáva sama seba. Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v samom srdci Bratislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 5067 €/m²

Zabehnuté AirBnb, wellness, alebo prevádzka | Unikátny priestor v centre Bratislavy | Dostupný Ihneď

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

Príležitosti v samom srdci Bratislavy sa neopakujú. Unikátny priestor na Námestí 1. mája s komp

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 4043 €/m²

Investičná príležitosť v centre Bratislavy – 3-izbový byt po rekonštrukcii, ideálny na dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 74 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlový 3-izbový byt v lukra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5122 €/m²

5 izbový mezonet v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 113 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný mezonet s celkovou rozlohou 138 m² a balkónom 5 m² ori

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5265 €/m²

Investičná garzónka v srdci Starého Mesta s balkónom a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Americké námestie | 34 m²

Moderná garzónka v absolútnom centre Bratislavy ponúka ideálne spojenie štýlu, komfortu a inves

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 7324 €/m²

Rezervované - Priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta na Grosslingovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 83 m²

Výnimočná adresa v srdci Starého Mesta, kde sa mestský život spája s pohodlím domova. Tento pri

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 4217 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie