PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 4811 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

RADO | DUPLEX 3 + 4-izbový byt 300m2 | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Grösslingova | 300 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj výnimočný 7-izbový duplexový byt v srdci Bratislavy, v prestíž

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,300 € 2834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Staromestský 3-izbový byt s atmosférou a dvorom | Mariánska I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 73.65 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj výnimočný staromestský 3-izbový byt s jedinečn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 8350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Panoramatická mezonetová rezidencia s terasami – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²

SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Staré Mesto | 5i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkometrážny byt v srdci Starého Mesta s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

4,5-izbový prémiový byt, Dostojevského rad – centrum, po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 136.16 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nadčasový 4,5-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4039 €/m²

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3-izbový byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 70.72 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Starom meste na Vazovovej ulic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4567 €/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Výnimočný 3 izbový byt vo výbornej lokalite Starého Mesta pri Modrom kostolíku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 101.38 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne 3 izbový veľkometrážny byt s dvoma balkónmi na ulici Gajová.

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 4439 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

AVENUE Predaj 2i bytu, ul. Bukureštská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 48.87 m²

Na predaj krásny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blízko vlakovej s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5218 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 210 m²

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie