TOP CENA, Krásny tehlový 3-izbový byt v Starom Meste – Heydukova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 74 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný charizmatický 3-izbový byt

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 4865 €/m²

Investičný 3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 65 m² situovaný v jednej z naj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Exkluzívny mezonet na skok od Downtownu - tiché bývanie, ako aj predpripravená investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Lazaretská | 62 m²

Bývanie s atmosférou mesta aj pokojom domova – tento 3-izbový mezonet na konci Lazaretskej ulic

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,900 € 4837 €/m²

Prémiový Mezonet v centre Bratislavy

SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 6357 €/m²

Exkluzívny mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Lazaretská | 215 m²

Realitná kancelária SHARK REAL vám ponúka: Výnimočný mezonet nachádzajúci sa v prestížnej loka

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKORYSÝ 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S LODŽIOU NA KONVENTNEJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0470

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Konventná | 126 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný na Konventnej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

Úplne nový 3-izbový byt s loggiou s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 6812 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 izbový atypický veľkometrážny tehlový byt 111 m2, 2 x balkón s výhľadom na celé mesto, Drotárska cesta, Staré mesto, BA I..

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 111 m²

Predaj 4 izbový bytu z nádherným výhľadom na celú Bratislavu o výmere 95 m2, plus balkón 11 m2

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3784 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Downtown | 86 m²

!!LUXUSNÉ BÝVANIE V SRDCI MESTA!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

555,000 € 6453 €/m²

ALL INCLUSIVE | 4 IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA | STARÉ MESTO | OBCHODNÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

497,999 € 4527 €/m²

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Novinka
Novinka

Strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 40 m²

ProHome Real Estate ponúka na predaj strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

311,000 € 7775 €/m²

Aj investične. Garsónka Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Špitálska | 20.51 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj Garsónku v Starom Meste na Špitálskej ulici.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

168,000 € 8191 €/m²

člen NARKS

TARGETreal | Priestranný 4i byt s vysokými stropmi a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Karadžičova | 108.52 m²

TARGETreal pripravuje do ponuky výnimočný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Karadžičove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 4561 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V UZAVRETOM AREÁLI – HRADNÝ KOPEC, MUDROŇOVA ULICA- STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 113 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou terasou, garážou a pivnicou v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Pekný Priestranný staromestský 3,5izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný mestský 3,5 izbový byt v centre Bratislavy. Nachádza sa v lokal

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4851 €/m²

Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mýtna | 63 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj utúlný 3- izbový byt v novostavbe Tower One z roku 2021 Byt o v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 5556 €/m²

Na predaj štýlovo zariadený 1 izbový byt v Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Lermontovova | 30 m²

Na predaj ponúkame elegantný a štýlovo zariadený 1-izbový byt na ulice Lermontovova len par

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 7333 €/m²

Útúlny na komplet zrekonštruovaný 1iz byt BA Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie