Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

PNORF – staromestský 5i byt, 2x loggia, kachle, pivnica, 147 m2, Heydukova ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Heydukova | 144 m²

Staromestský 5-izbový byt s 2 loggiami, kachľami a pivnicou v Bratislave na Heydukovej ul. Exkl

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3819 €/m²

Historický, dizajnový, mestský 3 izb. byt /76m2/ Župné námestie, Staré Mesto, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Župné námestie | 76 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=YPPeKF4KV4f Exkluzívne Vá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

628,900 € 4729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Veľkorysý podkrovný 5-izbový byt v srdci Starého Mesta – neopakovateľná atmosféra pod strechami mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Michalská | 177 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový podkrovný byt v atraktívnej lokalite na Michalská ulica,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3107 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

Život v centre bez kompromisov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné. Predstavte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3D PREHLIADKA - ZARIADENÝ MODERNÝ 3izb. MEZONET., ul. LEŠKOVA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 162 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný priestranný mezonetový 3 izb. byt v na ul. Lešková v lukratívne

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

820,000 € 5062 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Predstavte si, že ráno vyjdete z domu a ste okamžite v centre diania… no večer sa vrátite do t

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARLICK PROPERTY- 3IZBOVÝ BYT - 65m2- OBCHODNÁ -STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

MARLICK PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný na Obchodnej ulici v centre Bratislavy

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 3985 €/m²

BYTOČ RK - Predaj historického staromestského bytu na Štefánikovej ul. - Staré mesto - BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 96.72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v novorenesančnom dome z roku 1878 na Št

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,500 € 4130 €/m²

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie