Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj jedinečného 4-izbového bytu s dvomi balkónmi – Bratislava, Staré Mesto (Palisády)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4586 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Novinka
Novinka

GRAHAMS, predaj 3i. starometského bytu F.Weinwurm, Palisády, Moyzesova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 118 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná spoločnosť Grahams Vám v exkluzívnom zast

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

544,990 € 4619 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2,5 izbový byt na Panenskej ul. » pôvodný stav » 330.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4056 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE V CENTRE DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 5-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

Babony TRE | 4i penthouse s krásnym výhľadom na Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štúrova | 181 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 6906 €/m²

Babony TRE I Predaj Zrekonštruovaný 1-izbový bytu s veľkorysou loggiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25.4 m²

Babony TRE I Predaj Mestké bývanie s veľkorysou loggiou v srdci Bratislavy Ponúkame na predaj

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANE I BABONY TRE I Priestranný veľkometrážny byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 119 m²

Exkluzívna ponuka v srdci Bratislavy! Predstavujeme vám jedinečný byt s rozlohou 157 m2, ktorý

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

570,000 € 4790 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie