VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 96.54 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom Meste. By

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3988 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 74 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste. Byt aj p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 4189 €/m²

Predaj exkluzívneho 5 izbového bytu s terasou a balkónom, krbom a 2x garážovým státím – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislava , bývanie v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zochova | 237 m²

Základné informácie: • Predaj 5-izbového moderného bytu – Zochova ulica, Staré Mesto, Bratislav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Penthouse s dvoma terasami na pešej zóne Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 192.8 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 3 izbový penthouse duplex s dvomi terasami ponad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priestranný moderný 2 izbový byt s terasou a garážou - Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 4512 €/m²

Jedinečný 2i byt s terasou a vlastnou ZÁHRADOU v centre DOWNTOWNU, METROPOLIS, Bottova ul., 110,03 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.24 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj VÝNIMOČNÝ 2 izbový byt (apartmán) s terasou a veľkometrážnou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

UNIQ-átny veľkometrážny 5iz byt s nádhernou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Majakovského | 190 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka jedinečný rodinný byt v rezidenčnom projekte UNIQ priamo v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Jedinečný 3izbový byt v boutique prevedení kvalitnej rekonštrukcie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floglova 8 | 79.95 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nádherný vkusne a štýlovo kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5854 €/m²

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj veľkometrážny byt 131,22 m2, Klariská - rozdelený na 3 izbový a 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klariská | 131 m²

REZERVOVANÉ Eston Reality exkluzívne ponúka na predaj v Starom Meste na Klariskej ulici veľkome

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 3580 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom v neuveriteľn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 3788 €/m²

3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom v tehlovom bytovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4125 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt - Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Karadžičova | 74 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lok

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4446 €/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 5-izbový mezonet s krbom na Tallerovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Nezadaná | 143 m²

Spoločnosť U9, a.s., ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonetový byt situovaný v atraktívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

2-izbový byt na predaj | Bratislava – Staré Mesto | Výnimočná adresa pre náročného klienta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámočnícka | 55.31 m²

V srdci jednej z najikonickejších a najstarších ulíc Starého Mesta – Zámočníckej ulice – sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6852 €/m²

For Sale by Owner: Luxury 4-Room Designer Maisonette in the Historic Centre of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

We offer for sale a unique 4-room maisonette located in the very heart of Bratislava's historic

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

M U R G A Š O V A | Atypický 3-izbový byt s charizmou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 75 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 5000 €/m²

REZERVOVANÉ - Luxusný 5-izbový byt v Starom Meste na Leškovej ulici - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Leškova | 198 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt situovaný v prestížnom Starom

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,000 € 4293 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom, pivnicou a garážou na Lovinského v Bratislave I – VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lovinského 41 | 66 m²

Realitný maklér Michal Hulík, RSc. vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, piv

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4530 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIAMO OD MAJITEĽA: Na predaj luxusný 4-izbový dizajnový mezonet v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Rybárska brána | 146.97 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet situovaný priamo v srdci historického centra Brat

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 5783 €/m²

ARTHUR - Luxusný 6i byt v Starom Meste s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 340 m²

Bývanie, ktoré si nemôže dovoliť každý. Rodinný dom v bytovom dome. Unikátna kombinácia výhod r

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie