Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

Rezidencia Baviera Golf: Moderné 3–4 izbové apartmány s panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 100 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný projekt Célere Baviera Golf - jedná sa o menší projekt cca. 150 byto

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 2500 €/m²

Costa del Sol / Španielsko – exkluzívne bývanie pár krokov od mora

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 145 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: AMPHORA – BEACH RESIDENCE sa nachádza len pár krokov od pláže a zach

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 2276 €/m²

Španielsko – UNIKA: Luxusné apartmány s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nevyplnená | 95 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento projekt zahŕňa nádherné prostredie a panoramatické výhľady na

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

539,000 € 5674 €/m²

REMAX ponúka exkluzívne Luxusný 2-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Malý trh | 126 m²

REMAX ponúka na predaj úplne nový, kompletne zariadený apartmán v exkluzívnej lokalite na okra

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4365 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Cintorínskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 79 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Starom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4049 €/m²

Španielsko – Blue View Heights 2: Luxusný developerský projekt pri Sotogrande

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 121 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Tento rezidenčný projekt je luxusné miesto budované na juhu Sotogran

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

483,000 € 3992 €/m²

REZERVOVANÉ: Staromestský byt po rekonštrukcii s výbornou výmerou, BA I. Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert exkluzívne v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Váš druhý domov pri Malage: Moderné apartmány 5 min od pláže

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nevyplnená | 134 m²

RE/MAX ponúka projekt Idilia -Terram v Rincon de la Victoria ponúka luxusné a kompletne vybav

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3134 €/m²

Nebytové priestory - kancelária plus apartmán, skladové priestory v centre Bratislavy (investícia)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Jedlíkova | 158.07 m²

Mesto: Bratislava – Staré Mesto Ulica: Jedlíkova 7 (prístup od Kolárskej ako aj od Obchodnej ul

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 2530 €/m²

Veľký 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) s parkovaním v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávičie údolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120.89 m²

Priestranný 3-izbový byt (pôvodne 4-izbový) v tichom prostredí – Bratislava, Staré Mesto, Slávi

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3301 €/m²

Dizajnový 2i byt, 68 m2, balkón, sklad, garáž, BEZRUČOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 - izbový slnečný byt v blízkosti Dunaja na Bezručovej ulici v S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izb Byt, rezidenčný komplex pri Horskom Parku, 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 75 m² • Celková úžitková plocha: 85 m² • Balkón 6

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5667 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny 5i. PENTHOUSE 215m2, TERASA, balkóny, krb, KLÍMA, výťah, Lazaretská ul., PRÉMIOVÁ ADRESA v srdci Starého Mesta, 5min od OC EUROVEA a nábrežia

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj exkluzívny 5izb. 3podl. PENTHOUSE prevedený v historiz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

970,000 € 4512 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

970,000 € 4512 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie