4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

2 - IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU....ŽABOTOVÁ.... POZIČNE VEĽMI ZAUJÍMAVÝ .....

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 59 m²

. Z poverenia majiteľa bytu ponúkame na predaj : Byt Pôvabné mestské bývanie v historickej bud

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4881 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

Palisády - mezonet s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 185 m²

Na predaj veľkometrážny 5-izbový mezonet na ulici Fraňa Kráľa – Staré Mesto, ktorý je so svojim

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Investičný byt v Starom Meste - 1i s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Celková výmera bytu je 25

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Veľkometrážny byt s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 226 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

775,000 € 3429 €/m²

2-izbový tehlový byt, výťah, Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4966 €/m²

Staromestská elegancia v tichej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Holekova | 77 m²

Na tichej ulici ukrytej pred ruchom každodennosti sa nachádza byt s atmosférou starého mesta a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3896 €/m²

SRA | Práve dokončený výnimočný 5-izbový byt z dielne renomovaných architektov, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartókova | 185.92 m²

Ponúkame na predaj jedinečný veľkometrážny 5-izbový byt v mestskej vile Delta len s tromi bytov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

850,000 € 4572 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5450 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt so staromestským šarmom na Šancovej – Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 64 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 58 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

OCCAM | exkluzívny 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

Predáme 3 izb. byt v atraktívnej lokalite Palisády, Podjavorinskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 53 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Palisády, ul. Podjavorinskej. Byt sa na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 5566 €/m²

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie