3i.byt 104m2, Tichá ul., loggia 12m2 (ako TERASA), pivnica, v blízkosti Horského parku, POVODNÝ STAV, možnosť prerábky na 4izb. byt, PRÉMIOVÁ ADRESA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 104 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj: priestranný 3izb. byt s veľkou loggiou a pivnicou na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3173 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny 5i. PENTHOUSE 215m2, TERASA, balkóny, krb, KLÍMA, výťah, Lazaretská ul., PRÉMIOVÁ ADRESA v srdci Starého Mesta, 5min od OC EUROVEA a nábrežia

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Lazaretská | 215 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj exkluzívny 5izb. 3podl. PENTHOUSE prevedený v historiz

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

970,000 € 4512 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - ul. Šulekova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šulekova | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 1905. Táto nehnuteľnosť v sebe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 4500 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4+1 byt na ul. Obchodná, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 108 m²

RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4722 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

GRAVITAS | Krásny veľkometrážny 5-izbový byt s terasou v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 187.81 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt o rozlohe 187,81 m² (z toho 17,13 m² terasa), ktorý s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

639,000 € 3402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 138.91 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Staro

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

MODERNÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný kancelársky priestor o výmere 44,95 m2 v nadštandardn

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 3866 €/m²

NADŠTANDARTNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 145.95 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka nadštandartný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ PENTHOUSE S TERASOU A VYSOKÝMI STROPMI V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 225 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový penthouse s terasou, vysokými s

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ ! ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ MEZONET V STAROM MESTE S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 84.47 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj atypický 3-izbový mezonet s vysokými staromestskými stropmi v

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 3966 €/m²

REPREZENTATÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 119.72 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka reprezentatívny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ELEGANTNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 127 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. Byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie