VEĽKOMETRÁŽNY 6-IZBOVÝ MEZONET V SÚKROMNOM AREÁLI NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 327.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 6-izbový mezonet v uzatvorenom súkromnom a

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,290,000 € 3934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EXKLUZÍVNY 5-IZBOVVÝ BYT SO ZÁHRADOU A TERASOU S VÝHĽADOM NA MESTO V RODINNOM DOME NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bartoňova | 453 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj staromestský rodinný byt so záhradou v prestížnej lokalite Hr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 1744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V MODERNOM CENTRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 63 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj nový, doposiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v srdc

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

LUXUSNÉ 4-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

565,000 € 5530 €/m²

LUXUSNÝ VELKOMETRÁŽNY STAROMESTSKÝ BYT V HISTORICOM CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 156.8 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na priamo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKOMETRÁŽNY BYT POD SLAVÍNOM SO ZÁHRADOU, TERASOU A VÝHĽADOM NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 316 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj lukratívny 6-izbový byt s veľkou záhradou a terasou s panoramatic

Publikované: 27.09.2021 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4804 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5294 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY V STAR6 RESIDENCE – KOMFORTNÉ BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 75.73 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka prémiový 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5744 €/m²

**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU | BRATISLAVA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tolstého | 90.75 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

620,000 € 6832 €/m²

4 Izbový byt s terasou na Leškovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 174 m²

Predaj 4 izbového bytu s terasou a s vlastným parkovacím miestom na Leškovej ulici Na predaj k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 6609 €/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 75 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5600 €/m²

člen NARKS

Predaj 5 izbového bytu, Dankovského ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dankovského | 186 m²

Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný 5 izbový byt v rodinnom dome na 1 a 2. p

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Predaj 4,5 izbového bytu v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 164 m²

Strakova ulica (Staré Mesto, BA I.) – slnečný 4,5 izbový byt na okraji pešej zóny v centre mest

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3963 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie