3- izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Medená priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3- izbový byt na ulici Medená priamo v centr

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 5719 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Židovská v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3717 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 65.2 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v cen

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 5367 €/m²

3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na ulici Štetinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 99.84 m²

Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na Štetinovej ulic

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4707 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RENATAS - Luxusný 2 izbový byt v srdci Bratislavy - NEVEREJNÁ PONUKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²

Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,250 € 9000 €/m²

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.55 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 2659 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 180 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 1167 €/m²

REZERVOVANÉ- 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

!!! REZERVOVANÉ !!! AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvoji

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS

2-izbový podkrovný byt na 2.posch., Ferienčíkova ulica, Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v absolútnom centre - v nadstavbe historického domu. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4617 €/m²

člen NARKS

6 - izb byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy / Spacious 5 bedroom apartment in the very center of Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izb. byt s terasou v absolútnom centre Bratislavy. Byt je mezo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 3582 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

6-izbový luxusný byt ul. Na štyridsiatku - Slavín, o výmere 213 m2 + 103,50 m2 terasa

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²

Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 25.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,959,850 € 9201 €/m²

člen NARKS

3-izb. byt s veľkou terasou v tichej časti v centre - Zochova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

Ponúkame na predaj príjemný mezonetový 3-izbový byt s terasou v Bratislave I. na Zochovej ulici

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4155 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Bradlianska ulica-projekt Hausberg, 129 m² + 28 m² balkón, 3.posch, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bradlianska | 144.48 m²

Ponúkame vám, v exkluzívnom zastúpení vlastníka, byt v projekte, ktorý oprávnene nazývame najle

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 8991 €/m²

člen NARKS

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

3-izbový (ev. 4-izbový) byt pri Bratislavskom hrade, Palisády, 138 m², parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 140.76 m²

Ponúkame vám na predaj mezonetový byt priamo pri Bratislavskom hrade, s južnou orientáciou a s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5676 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie