RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 268 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | priestranný 3 izbový byt v Starom meste na Björnsonovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Björnsonova | 86.93 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Björnsonove

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 5855 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Dizajnový byt v Sky parku s priamym kontaktom so zeleňou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 79.42 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj dizajnový byt v projekte Sky Park, ktorý

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 7542 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Byt v Sky parku na 20.p. s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 97.53 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj elegantný na mieru zariadený byt na 20.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 6654 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS l Praktický 2-izbový byt na predaj l PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 53 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 6396 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prémiový 2i byt v exkluzívnej Rezidencii Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A11 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B17 – rodinný klenot so súkromnou terasou, šatníkom a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5669 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt C14 – 2 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DUPLEX | Symfónia svetla a dizajnu | 4 izby, 114 m², privátna terasa | Rezidencia Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 114 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje elegantný 4i duplex s veľkou terasou na Hradnom kopci, na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 7009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prestížny byt na Hradnom vrchu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 160 m²

Objavte jedinečné útočisko v srdci bratislavskej diplomatickej štvrte. Na preslávenom Hradnom k

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 218.2 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

647,800 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt C12 – 4 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Okánikova | 52.1 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

266,700 € 5119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DROTÁRSKA 15 I Veľký 5-izbový byt s dvomi balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 113 m²

Nový prémiový projekt DROTÁRSKA vám ponúka doslova a do písmena NENAHRADITEĽNÉ bývanie. Na brat

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

616,970 € 5460 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie