Investičný 3-izbový byt na Podjavorinskej ul. na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Predáme menší 3-izbový byt v absolútne tichej ulici Podjavorinská, na Palisádach - Staré Mesto

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Proxenta - apartmán na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán Bratislava-Staré Mesto, Mýtna ul. - novostavba PROXE

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

305,000 € 5865 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

Nebytový priestor, Mikulášska, centrum mesta pod hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na ul. Mikulášska, v centre Bratislavy, priamo pod hradom

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

1-izb. byt, Krížná ul., Staré Mesto s veľkou lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Križná, Staré Mesto. Výmera bytu je 25 m2 + veľká lodžia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt 93 m2 + terasa 25 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczová | 93 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový tehlový byt s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5032 €/m²

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný 6 izb. byt s terasou 11,5 m2 v centre mesta na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mickiewiczová | 137 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 6 izbový tehlový byt s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

588,000 € 4292 €/m²

LUXUSNÝ 5 IZBOVÝ VEĽKOMETRÁŽNY BYT v centre Bratislavy – Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny 5-izbový byt s nadštandardnou výme

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 3540 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt 93 m2 + terasa 11,5 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczová | 93 m²

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,000 € 4462 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izb. byt 67 m2 + terasa 16 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczová | 67 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový tehlový byt 67

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 5000 €/m²

COMODINO - Jedinečný byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 116 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - Jedinečný veľkometrážny 3i byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vlčkova | 108 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

Na predaj 5+ izbový 216 m2 Výnimočný strešný penthouse s veľkorysými terasami 250 m2 a výhľadom na Hrad – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 216 m²

Na predaj: Výnimočný strešný penthouse s veľkorysými terasami a výhľadom na Hrad – Zámocká ulic

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,259,000 € 5829 €/m²

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

VENTÚRSKA, 3-i byt, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v historick

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Révová | 267 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný byt s fascinujúcim výhľadom v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.6 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný byt s dvomi spálňami v projekte

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie