Prenájom 2 izbový 78 m2 + 30 m2 terasa,novostavba Koliba,zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na Zlatej nohe | 78 m²

b]KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom nadštandardný veľký 2 izbový byt s veľkou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izb. bytu v Guthause na Račianskej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Guthaus s lodžiou a garážovým státím. REB.sk ponúka na pre

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 38 m²

Ponúkam na prenájom vkusný 1-izbový byt s premyslenou dispozíciou, ideálny pre slušných a zodpo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - Garsonka Ďurgalova 2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Ďurgalova 2 | 20 m²

Ponúkame na prenájom praktickú, staršie zariadenú garsónku, ktorá sa nachádza na 3. poschodí by

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 3i byt pri Račianckom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 75 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v žiadanej lokalit

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

Slnečný 2i byt s loggiou, garáž, pivnica, zariadený, Stromová-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 59 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 6 izb. mezonetový byt na ul. Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Riazanská | 141 m²

Na predaj veľkoryso riešený 6 izbový mezonetový byt na ul. Riazanská, kat. územie Nové Mesto.

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 2979 €/m²

Na prenájom 3-izb. byt Robotnícka ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 73 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt Robotnícka ul. – BA. N. Mesto, byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA N. Mesto, 56 m2, 1/4, pivnica, výťah, bez loggie. B

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt Vajnorská ul. - Nové Mesto - Pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt na Vajnorskej ul

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izb. byt - Ovručská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt neďaleko Račianskeho mýta, na Ovručskej ul.. Lokalita: veľmi dobr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4464 €/m²

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

Veľký 2,5 izb. byt, 4. poschodie, výhľad na Kamzík - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,000 € 3708 €/m²

Štýlový 4- izbový byt s lodžiou na prenájom v Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 99 m²

Priestranný štýlový 4- izbový byt na prenájom v Novom meste je situovaný na 4. poschodí (z 5) v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 3 izbový byt 71 m2 s LOGGIOU a pivnicou - moderný - NOBELOVA ulica - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 4173 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3178 €/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Nové Mesto, na Varšavskej ulici na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 53 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie