Loft na predaj - ul. Turbínová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 164 m²

Ponúkame Vám na predaj nekonvečné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobet

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 3476 €/m²

Byt na prenájom - ul. Jelšová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jelšová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt s výmerou 54 m2, nachádzajúci sa v tichej časti

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Vajnorská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne prerobený 3-izbový byt (63m2) na vyvýšenom prízemí 4-poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Pekný dvojizbový byt na prenájom, nachádza sa na ulici Odbojárov v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Bratislava – N

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Budyšínska, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Budyšínska | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Budyšínskej ulici v Novom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

770 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave – Nové Me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2 nachádzajúci sa v úplnej blízkos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

725 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj útulná garsónka o výmere 33 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Príkopova | 33 m²

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

176,000 € 5333 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Na prenájom pekný, slnečný 3-izbový byt na Račianskom mýte TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Račian

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici, len pár krokov o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou v nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

XXL REALITY ponúka na prenájom 3izbový byt v tichej lokalite BRATISLAVA III-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom väčší, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním v oblúbenom projekte Koloseo

Reality Bratislava-Nové Mesto