AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt, BA III. Nové Mesto, Na Revíne

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 103.5 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WO P

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný 3 izbový byt v novostavbe na Kolibe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 80 m²

LG Reality ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2,5 iz. byt pri OC VIVO a KUCHAJDY

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pluhová | 70 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 70 m2 + 1,5 m2 lodžia. Byt sa nachádza v tehlovom dome na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Dvojizbový byt na predaj, s centrom mesta doslova pod nohami

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 42 m²

Hľadáš bývanie, ktoré má charakter a zároveň ťa hodí priamo do centra diania? Tak čítaj ďalej.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,000 € 5214 €/m²

člen NARKS

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 172 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s celkovou rozlohou 172 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka pries

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3459 €/m²

URBANISTA | Moderný 3-izbový byt s balkónom | 92 m² | Tri Veže, Bajkalská 9/B

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.3 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt (2 spálne + obývačka) v obľúbenom komple

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

POHODLNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V BLÍZKOSTI TRNAVSKÉHO MÝTA, PLZENSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Plzenská | 73 m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,500 € 3664 €/m²

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Klenová | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Krásny troj-izbový byt v peknej lokalite - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 92 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny trojizbový byt vo výnimočnom rezidenčnom komplexe Tri Veže, Baj

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom byty o výmere 57m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Stará Vajnorská | 57 m²

Ponúkame na prenájom byty vhodné pre krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie – ideálne pre firmy, kt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)