Prenájom 4-izbového bytu – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 123.71 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt v administratívne

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,041.22 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3591 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové M

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4667 €/m²

PEKNÝ KLIMATIZOVANÝ 2i. BYT S BALKÓNOM, 61m2, a S GARÁŽOVÝM MIESTOM V NOVOSTAVBE BELARIA KOLIBA / BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61 m²

S poverením vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj tento pekný a svetlý 2-izbový byt s balk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

313,500 € 5139 €/m²

REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

REZERVOVANÝ priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný boj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 2i byt v projekte Nová Doba III – Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50.15 m²

Dizajnovo zariadený byt | parkovanie | rozľahlý uzavretý vnútroblok | vyhľadávaná lokalita RK

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HĽADÁM 3I BYT NA KÚPU PRE KONKRÉTNU KLIENTKU

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 80 m²

Vlastníte trojizbový byt v rezidenčnom projekte Rezidencie pri Mýte, ktorý predávate alebo by s

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 6875 €/m²

Luxusný 4-izbový byt s terasou a rozľahlou záhradou na Kolibe 188 m2 + 3x parking - Štýl a Pohodlie v Jednom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tupého | 188 m²

ALMOND Reality - Denis Hajovský Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento nádherný 4 izbový byt v

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom Meste, BAJKALSKÁ ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 5046 €/m²

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, časť Vinohrady, na ulici Jahodová.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4439 €/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (43,5 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská | 48 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 7.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Olivia Residence: úplne nový klimatizovaný 1,5-izbový byt (35 m2) s lodžiou (4,5 m2) s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská | 42.5 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom zariadený 1,5-izbový byt situovaný na 12.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MODERNÝ 2,5-IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT, UL. ČESKOSL.PARAŠUTISTOV, MODERNE ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom 2,5-izb.byt v obytnom dome na 4.poschodí na ul. Čes

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

INGRE.SK - PREDAJ LOKALITA PRI LESE 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²

ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5244 €/m²

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

RENATAS | REZERVOVANÝ | PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT, KOLIBA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 69 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom VEĽKOMETRÁŽNY 2-izbový byt S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM, nachádzajúci

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Mezonet | Bajkalská | 150 m²

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | PRENÁJOM 2IZB. NOVOSTAVBA, TRNAVSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská cesta | 50 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom 2 izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt "Verona" s predzáhradkou a balkónom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

372,800 € 5239 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie