5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Pionierska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne zari

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka príjemný 2 izbový byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT s loggiou a parkovaním na RAČIANSKEJ ul. - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt 56 m2 s loggiou 7 m2 na Rač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

!REZERVOVANÉ!3-izb. byt na predaj po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,900 € 4018 €/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

BA III. Na prenájom 2 izbový byt na Mestskej ulici pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Popis • 2izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 50m2 • balkón • 1. poschodie • Zariadený

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA III. Nové Mesto -3 izbový krásny byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 76 m²

Popis • 3izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha76,13m2 • balkón 1,62m2 • 4. poschodie • Za

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA III. Na prenájom 3 izbový byt v Platan na Bajkalskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Popis • 3 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 90 m2 • 2x lóggia 5,2 m2 • 3. poschodie/6 •

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA III. Luxusný byt v novostavbe na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Popis • 2 izbový luxusný byt v novostavbe • úžitk. plocha 55 m2 • lodžia 10 m2 • 6 .poschodie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA III. 2 izbový byt v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 56m2 • loggia 7 m2 • 4. poschodie • zariade

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA III. Nové mesto - 3 izbový byt na Robotníckej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 73 m²

Popis • 3izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 73 m2 • lodžia,komora • 1. poschodie • Zar

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 3-izbový byt, ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ladislava Dérera 4 | 73 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

priestranný 2-izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 80m2 byt na prízemí v Bratislave na Olbrachtovej ulici. Bytový teh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Na predaj moderný 3.izbový byt v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 72.67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj nadštandardne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5228 €/m²

3-izb byt so zelenou terasou a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 97 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt so zelenou terasou a parkovacím miestom v garáži, v objek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

moderný 2-izbový byt na prenájom bez depozitu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný a priestranný 2-izbový byt pri Trnavskom mýte na ulici Mestská

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ*** Predaj 2,5-izb. byt, 65 m2, ul. ČS parašutistov pri Slimáku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²

Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 3769 €/m²

Nebytový priestor vhodný na bývanie / podnikanie Kramare BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Magurska | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný nebytový priestor na prízemí obytného domu s celkovou výmerou 37 m

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 3108 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie