Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

622,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,200 € 5117 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Ferrara" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 7152 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,000 € 6299 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

624,000 € 6389 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Lucca" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

821,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

886,100 € 6435 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNÝMI IZBAMI NA UL. RAČIANSKA PRI RAČIANSKOM MÝTE, NOVÉ MESTO, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 48 m²

2-izbový byt o výmere 48m2 sa nachádza na 11/11. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozícia

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s terasou a s parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová v malopodlažnej novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Byt je orientovaný na dve svetové strany juh, západ, situovaný na 4. posch./zo 4, výmera bytu 1

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOPYT kúpa 4 izb byt Nové mesto Expisreal

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 4 izb byt na kúpu, môžu byť lokality - Ružinov, Staré mesto, Nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 74.15 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Pekný 3-izbový byt s lodžiou Byt sa nachádza na 5 (6 ) poschodí v n

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

THE HOME I PRENÁJOM - Nový moderný 2-izb. byt, TEHELNÉ POLE, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 50 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt v novostav

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenajmeme 3 izb. bytu v rodinnej vile s krásnym výhľadom, na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Strážna | 165 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový nadštandardný byt v rodinnej vile na Kolibe, na 1/3 podlaží s úža

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Stromová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 90.84 m²

Moderný komfort, výnimočná dispozícia, priestranná loggia a garážové státie v prestížnej lokali

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

388,000 € 4271 €/m²

Exkluzívny dvojizbový byt v prestížnom projekte NIDO – dokonalé mestské bývanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 51.1 m²

Moderný byt s privátnou záhradkou a terasou v srdci Bratislavy R7reality Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

271,000 € 5303 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na prenájom prerobená garsonka s loggiou- Nobelova, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 24 m²

Lokalita: Nové Mesto, Bratislava III, Nobelova. Izby: 2 + loggia Výmera: 24 m² Táto garsónka s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na prenájom výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Br

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,190 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie