Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3386 €/m²

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

Na prenájom - Pod záhradami, Dúbravka, 1i byt, 5/12 p., 44 m2, s LOGGIOU, kompletne zariadený, VÝHĽAD NA ZELEŇ

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 44 m²

Chcete bývať v čiastočne zrekonštruovanom byte s vyhľadávanou dispozíciou a loggiou? Záleží Vám

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

471 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEJEDLÉHO: NA PREDAJ KLIMATIZOVANÝ 2 – i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²

Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,950 € 4285 €/m²

Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | - | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kvalitne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 53 m², nachádza

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4245 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou a pivnicou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Fedákova | 74.62 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 3216 €/m²

Prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Klimkovičova | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 - izb. bytu v Dúbravke na Klimkovičovej ul. Byt s rozlohou 65 m2 so z

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

pre konkrétneho klienta súrne 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Dúbravke. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

280,000 € 4118 €/m²

Zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého 1 | 54.18 m²

Ponúkame tento slnečný 2-izbový byt v Dúbravke, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

222,900 € 4114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Bagarova v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 78.45 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3785 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt Bratislava Dúbravka Bagarova ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bagarova | 60 m²

ProvensReal s.r.o ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbový slnečný byt s veľkou logiou v Bratislave

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný 5-izb. mezonet s balkónmi a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | 235 m²

Ponúkame na predaj štylový a dômyselne usporiadaný 5-izb. mezonet v novostavbe v tichej časti v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

Bývanie pri parku: 3i byt s veľkou lodžiou a garážou. Beňovského, BAIV

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 76.5 m²

Svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej a mimoriadne zelenej časti Dúbravky – na Beňovského ulici.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,500 € 3523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM – V novostavbe AGÁTY 1 izbový byt s parkovacím státím v BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Predaj veľký 1 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, Drobného ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 45 m²

Na predaj veľký 1 izbový byt 40 m2 plus 5 m2 balkón, spolu 45 m2 v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4000 €/m²

2-izb. byt s balkónom na Fedákovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke - Bratislava. Plocha bytu je 53 m2 + 4 m2

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

PLNOHODNOTNÝ 1i BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO ul. - PARKOVANIE V GARÁŽI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 4972 €/m²

Na predaj 4-izbový byt, Gallayova 43, Bratislava – Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 84 m²

Na predaj veľký 4-izbový byt, 84 m², v peknej časti Dúbravky, Gallayova 43, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3214 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! Pekný a priestranný 4-izbový byt s dvomi lodžiami a parkovaním v projekte Koprivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²

Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,990 € 3119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom elegantný 2-izbový byt s bazénom pre rezidentov v projekte Agáty, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.41 m²

Moderné bývanie v obľúbenom rezidenčnom projekte Agáty v Dúbravke, v pokojnom prostredí v blíz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

60 m2 a 65 m2- priestory vhodné na kancelárie aj bývanie

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Plachého | 60 m²

■ 60 m2 - 65 m2 / dva priestory na prízemí v tichom prostredí ■ vhodné na kancelárie aj bývani

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 50 m²

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Bratislave-Dúbravke. Platba hotovosť. Ponúknite

Publikované: 16.02.2022 Aktualizované: 16.02.2022
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA! Nový, zariadený byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím v pr

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie