METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik Ponúkame na prenájom na

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 80 m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu. D

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | M. Schneidra-Trnavského | 52 m²

METROPOLITAN Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke byt sa nachádza na 1. podlaží (5) v

Publikované: 26.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3-izbový byt s garážou, Dom Rustika Na prenájom nadštandardný 3-izbo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 75 m²

METROPOLITAN │Krásny zariadený 3,5 izbový byt na prenájom Byt sa nachádza na 4. poschodí bytov

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderná garsónka na Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Drobného | 35 m²

Ponúkam na predaj kompletne prerobenú garsónku na Dúbravke. Úžitková plocha: 35 m2 Po k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

192,000 € 5486 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v tichej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 82.98 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v staršej a tichej časti Dúbravky v tesnej blízkosti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3012 €/m²

TOP 3i byt Dúbravka/kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 67.6 m²

Sú byty, ktoré sú len priestor. A potom sú byty, kde sa cítiš doma hneď, ako otvoríš dvere.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3993 €/m²

3izb byt na predaj,rekonštrukcia, Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Chrobákova | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt o výmere 58 m² + balkon , nachádzajúci sa na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4481 €/m²

REZERVOVANÝ: Váš prvý 2 izb byt pre nový začiatok - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 52.36 m²

JKV Real, v zastúpení klienta, ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Slnečný 3 izbový byt s loggiou - Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Cabanova | 63.6 m²

JKV Real ponúka v exkluzívnom zastúpení 3 izbový kompletne zrekonštruovaný byt v tichej zeleňou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,990 € 4088 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v pôvodnom stave, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Gallayova | 81 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v pôvodnom stave na 3. poschodí v bytovom dome s výťahom Gallayo

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

244,900 € 3023 €/m²

3-izbovy byt Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 68 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3162 €/m²

PREDAJ: Vynikajúca Investičná Príležitosť - 3 izbový byt - pôvodný stav - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 64.9 m²

Ak hľadáte byt s investičnou príležitosťou, tak tento byt má ideálny základ: s rozlohou 65 m2

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,990 € 3343 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Priestranný 2 izbový byt - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52.9 m²

Hľadáte svoj prvý byt v pokojnej lokalite s množstvom zelene, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,990 € 3970 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu, Cabanova ulica, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 48 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite B

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3 izbový byt, Parkovanie v cene, Nejedlého ulica, Bratislava - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 73 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt na Nejedlého ulici • Br

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

890 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1 izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranná garsónka v centre Dúbravky po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Saratovskej ulici v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Rozloha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5536 €/m²

1 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 38 m² na ulici Nejedlého v pokojnej a zelenej časti

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt v projekte KOPRIVNICA s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Rozloha b

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Úplne nový, svetlý, tichý 2-izbový fresh byt v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 49.5 m²

Ponúkame na predaj úplne nový, dizajnový a dispozčne premyslený, 2-izbový byt, ktorý zaujme kva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 4442 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom, Nejedlého ulica, BA IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 72 m²

Veľký, priestranný 2 izbový byt, balkón, šatník. PONUKA BYTU: Novostavba. Ponúkame na prenájom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba 2 izbový byt so státím, Koprivnická ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Novostavba - Koprivnica, parkovacie státie v suteréne domu, balkón. POPIS BYTU: Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie