AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Grebeči real ponúka na prenájom luxusný 2-izbový byt, loggia, bazén, fitness, pivnica, parking, novostavba Agáty, Dúbravka Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 58 m²

Bývanie v lone prírody, v novostavbe s vlastným bazénom a fitnescentrom. Jedinečný projekt v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA/DÚBRAVKA-Prenájom 1,5 bytu s oddelenou spálňou a kuchyňou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanova | 36.9 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne riešený a takmer kompletne prerobený 1,5 izbový byt s o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/DÚBRAVKA-Predaj prerobeného 2i bytu s pivnicou v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 50.45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a prerobený a takmer kompletne zariade

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 4262 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 37.05 m²

Exkluzívne ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne moderne zariadený 1 izbový byt v novostavbe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

Moderná garsónka v novostavbe na predaj - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú, slnečnú garsónku s terasou v čerstvo skolaudovanom a vyhľadávan

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

Na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Koprivnica TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Štýlový a útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 39 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je zrekonštruovaná do posledného detailu a navyše sa nachádza v skv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

186,900 € 4792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt na predaj - ul. Fedákova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2izbový byt na Fedákovej ulici v Dúbravke. Rozloha bytu je 53 m2. Nach

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4151 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izbový byt pod lesom v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte KOPRIVNICA v Dúbravke. Byt je k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, BA IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravka | 40 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný byt upravený na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

183,400 € 4585 €/m²

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul. - Dúbravka, byt po kompletnej rekonštrukcii, komplet zariad

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Na predaj 2- izbový byt Fedáková ul. – Dúbravka s loggiou v pôvodnom stave. Rozloha bytu : 53

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 27 m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. - Dúbravka NOVOSTAVBA / BA IV. 27 m2 + balkón, 1/6, komplet

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na predaj 1-byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj 1- byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka v OV, 25 m2, 1/4, priestranná l

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu - Novostavba AGÁTY - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 25 m²

GRAFT ponúka 1-izbový v novostavbe AGÁTY - ul. Agátová , Dúbravka / BA IV. - komplet zariaden

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie