BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 32.44 m²

Exkluzívne ponúkame k dlhodobému prenájmu kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe Čerešne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

Kúpa - byt Bratislava /N084-EMJU

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

N084-EMJU Potrebujete súrne predať svoj byt? Ak áno, oslovte nás s ponukou predaja Vašej nehnu

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3786 €/m²

Hľadám 4 izb.byt na prenájom Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 76 m²

N001-NAMIE Hľadám 4 izb. byt na dlhodobý prenájom v Bratislave, lokalita Dúbravka alebo Karlova

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

228,900 € 3689 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE – BÍLIKOVA ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 66.43 m²

Ponúkame na predaj elegantný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

256,000 € 3854 €/m²

Do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bošániho | 70 m²

Ponúkame Vám do dlhodobého prenájmu priestranný a svetlý 3,5-izbový byt na Bošániho ulici v bra

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Dúbravka v pôv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbovy byt v Bratislave Dúbravke do 150

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

180,000 € 180000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4231 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Lipského, dve lodžie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3732 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt BA - Dúbravka (Bratislava IV)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt s lodžiou, lokalita Bratislava - Dúbravka. N

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3333 €/m²

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Dúbravke. Byt môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

230,000 € 3833 €/m²

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M.Schneidra Trnavského | 82 m²

METROPOLITAN │ Zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, Dúbravka METROPOLITAN ponúka na prenájom pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 110 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný a zariadený 3i byt s 2 balkónm Kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bagarova | 80 m²

METROPOLITAN │4-izbový byt s lodžiou, Dúbravka Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu. D

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 110 m²

METROPOLITAN │Priestranný 3i byt s 2 balkónmi a parkovaním, Dom Rustik Ponúkame na prenájom na

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2 izbový byt na prenájom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | M. Schneidra-Trnavského | 52 m²