Svetlý 3i byt s garážovým státím a saunou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na prenájom krásny a moderne zariadený byt v nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Dúbravky – Hanulova ul., 65 m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave (plastové okná, murované jadro, bezpečnostné

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 3229 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

3 izb. byt s terasou a vlastnou záhradou vedľa bytového domu (287 m2), Žatevná ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Žatevná | 72 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 3 izb. byt v tehlovom bytovom dome z r

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,000 € 4014 €/m²

Zariadený 4-izb. byt - klíma, lodžia - Bilíkova - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Bílikova | 78.11 m²

Na prenájom kompletne zariadený 4-izbový byt na 1. poschodí v tichej lokalite Dúbravky, na Bíli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

968 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zaujímavý 2i byt 60m2, v rodinnom dome s krásnou terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 60 m²

Zaujímavý 2i byt 60m2, v rodinnom dome s krásnou terasou a parkovaním Dispozícia: celková roz

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľkometrážny 1i byt, 50 m2, balkón 5 m2, RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, slnečný 1 izbový byt s balkónom na Saratovskej ul. v Dúbravke. Na

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,000 € 4180 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Krásny 2i byt 51m2, terasa, parking, VILLA RUSTICA TERASY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 2i byt 51m2, terasa 75m2, parking, VILLA RUSTICA TERASY Dispozíc

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 55m2, s balkónom a parkovaním, TARJANNE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 51 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 2i byt 55m2, s balkónom, pivnicou a parkovaním v novostavbe, TARJANNE D

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

660 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 44 m²

EXPAT EXPERTS I Príjemný, svetlý 3i byt 44m2, s 2x lodžiou, v peknom prostredí Dispozícia: Ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi pekný 2i byt 52 m2, s balkónom vo skvelej lokalite, ROSNIČKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 49 m²

Veľmi pekný 2i byt 52 m2, s balkónom vo skvelej lokalite, cat friendly, maximálna doba prenájmu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTROVANÉHO 3 IZBOVÉHO BYTU S LÓGIOU A PIVNIČNOU KOBKOU V NÍZKOM PANELOVOM DOME S VÝŤAHOM

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíková | 71.19 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom – Ožvoldíkova, Bratislava - Dúb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,000 € 3441 €/m²

Bývajte v zelenej a pokojnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 66 m²

Ranná káva v modernej kuchyni. Voňavé bylinky či jahody na vašej lodžii. Večer na pohodlnej sed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,000 € 4030 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3248 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 37 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v Dubravke po kompletnej rekonštruk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Cabanova ul. 2 izbový byt s balkónom v nadstavbe na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²

Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4719 €/m²

*BEZ PROVÍZIE* Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Ponúkame na prenájom komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

REZERVOVANÉ - ÚTULNÁ GARSÓNKA V SRDCI DÚBRAVKY – IDEÁLNE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28.6 m²

Carla Real Solutions ponúka na predaj príjemnú garsónku s výmerou 28,6 m², nachádzajúcu sa na 2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5420 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 2-izb. byt v RD, TERASA, BA IV Dúbravka, Tavarikova Osada

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Plachého | 65 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/CN POPIS BYTU: Realitná kancelár

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)