3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou
217,900 € 3070 €/m²
3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²
Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,
310,000 € 3116 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 91 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží
345,000 € 3791 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú
399,000 € 3874 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 60 m²
PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí
199,990 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²
Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva
269,900 € 3161 €/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
135,000 € 6294 €/m²
4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²
4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit
429,000 € 5364 €/m²
3 izbový byt | Bílikova | 69 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Dúbravke, na ulici Bilikova. P
250,000 € 3623 €/m²
2 izbový byt | Fedákova | 53 m²
Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č
185,500 € 3500 €/m²
4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
439,000 € 4688 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 84 m²
LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom
266,500 € 3173 €/m²
2 izbový byt | Tranovského | 47 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov
189,900 € 4040 €/m²
3 izbový byt | Bullova | 75 m²
3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=rTPEDaQHF6L Celková plocha bytu: 74
Cena dohodou
3 izbový byt | Bullova | 75 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk
263,900 € 3519 €/m²
Garsónka | Saratovská | 29.12 m²
Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho
149,999 € 5151 €/m²
3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²
Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe
385,000 € 4355 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 56 m²
Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p
820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Agátová | 67.03 m²
Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, zeleň a zároveň všetko po ruke? Svetlý 3-izbový byt s balkóno
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
259,400 € 5183 €/m²
Apartmán | Polianky | 32 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i
202,584 € 6331 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.