2i byt ꓲ 52 m² ꓲ PRI HRUBEJ LÚKE ꓲ parking v cene, 3m vysoké stropy a veľká terasa

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 51.8 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Myslím si, že tento byt je vhodný pre je

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou, loggiou a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 83 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom moderný a nadštandardne priestranný 3-izbový byt s ve

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a útulný 1,5-izbový byt s príjemnou atmosférou v obľúbenej loka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Nebytový priestor (ako 2-izbový byt) Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,000 € 2092 €/m²

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

Byt pre 4 pracujúcich chlapov alebo študentov AKTUÁLNE!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dubravka | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v starej Dúbravke s balkónom. Pozostáva zo vstupnej chodby, 2

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Garsónka v Dúbravke s balkónom VOĽNÉ!!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | K horárskej studni | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v novostavbe, lokalita Bratislava IV – Dúbravka. Garsónka sa n

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Predaj priestranný byt 130m² + terasa 40m² s veľkým potenciálom!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Žatevná | 126.75 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Priestranný byt na Žatevnej ulici v Dúbravke - Vaša šanca na dok

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 2596 €/m²

REZERVOVANÝ! BRATISLAVA-Dúbravka NA PREDAJ 1 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanová | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, na Pov

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4390 €/m²

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Príjemný 2-izbový byt v tichej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Janka Alexyho | 43 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5310 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4836 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

4-izb. byt, Cabanova ul., Dúbravka so samostatným vstupom

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 92 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ul. Cabanova, Dúbravka. Výmera 92 m

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

365,000 € 3967 €/m²

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

2 izbový byt v BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v BA IV - Dúbravka. Ďakujeme za Vaše ponuky

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie