Veľký svetlý 3i byt, možný prerobiť na plnohodnotný 4 izb.!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 72 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj veľký svetlený 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,500 € 3465 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

PREDANÉ I Predaj 3- izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 68 m²

Predaj 3-izbového bytu, 65 m² + loggia 4 m², 1. poschodie, Gallayova 8, Dúbravka Ponúkame na pr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

270,000 € 3971 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,000 € 2959 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom po rekonštrukcii Dúbravka Gallayova ul. www.bestreality.sk

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Gallayova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt , Dúbravka – Gallayova ul. Výmera bytu je 37 m2 , OV, 3/4 p.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | - | 70.97 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Predaj 4-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovskeho | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový byt v Bratislave v Dúbravke ul. Tranovského, s plochou c

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3423 €/m²

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3‑izbový byt s balkónom po rekonštrukcii - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Kríži | 72.66 m²

Hypo Consulting Reality ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový byt v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,000 € 3799 €/m²

Dúbravka 2-izbový, kompletne zrekonštruovaný, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Bratislave mestská časť Dúbravka - ulica kpt. Rašu virtuálna

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb apartmán s parkovaním v novostavbe – BA Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 45 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,990 € 3000 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

100PRO | Priestranný 3,5i byt v obľúbenej časti Dúbravky s veľkým potenciálom

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ľuda Zúbka | 74 m²

Ponúkame na predaj 3,5-izbový byt na 5. poschodí bytového domu na ulici Ľuda Zúbka v obľúbenej

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 2973 €/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný 3i byt s terasou, loggiou a parkovaním – Agátová

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 87.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný 3i byt s veľkým terasovým balkónom, loggiou a parkovaním – Agátová, D

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

271,000 € 3090 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

REB.sk ponúka na prenájom garsónku v komplexe Čerešne, Polianky Bratis

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Polianky | 32 m²

Byt sa nachádza na 1/6 p., tehla, výťah, o výmere 32 m2 z toho byt 28 m2 + loggia 2,20 m2, muro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom na Saratovskej - bez provízie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 6D | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom v novšom bytovom dome na Saratovskej 6 D. Bytový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

510 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1i byt _ PRENÁJOM _ Dúbravka _ Zvieratko povolené

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 44 m²

PRENÁJOM _ 1 izbový byt v mestskej časti Bratislava _ Dúbravka, ulica Pod Záhradami s celkov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SHARK REAL vám ponúka prenájom pekného 1i bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame vám na prenájom útulný, kompletne zariadený 1 izbový byt v centre Dúbravky (Považanova

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

TOP: Príjemný 3- izbový byt na Valachovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachova | 65.36 m²

Ponúkame na predaj Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Dúbra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3595 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Upresniť hľadanie