PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5-izb. byt s rooftop terasou A801 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

790,000 € 5204 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

Pre konkrétneho klienta - 3 izbový byt, vlastné zdroje, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Pre konkrétneho klienta s vyriešeným financovaním hľadáme: - 3 izbový byt - preferované lokalit

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

210,000 € 3000 €/m²

NA PRENÁJOM ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT, ČIASTOČNÁ REK., KAROLA ADLERA, BRATISLAVA - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 38.11 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom útulný a svetlý 1-izbový byt v bratislavskej mestskej časti Dúbrav

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt neďaleko električky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 71 m²

Predáme 3-izbový byt po práve dokončenej kvalitnej kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3661 €/m²

Krásny 3-izbový byt na začiatku Dúbravky po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Beňovského | 75 m²

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3599 €/m²

Predaj 2-izbového bytu – Tranovského ulica, Dúbravka, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 49 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

190,000 € 3878 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Dúbravka, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Novostavba DÚBRAVIA, 3 izbový byt s loggiou, parkovaním, Bratislava IV, Dúbravka, 5minút od BIS

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Trhová | 95 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe DÚBRAVIA. Nachádza sa v lokalite Bratislava - Dú

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Priestranný a moderný 3-izbový byt s lodžiou, Drobného, Dúbravka, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 70 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom slnečný 3-iz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie