PREDAJ – Dizajnový 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Hanulova | 37.6 m²

PREDAJ – Dizajnový 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so saunou | Hanulova, Bratislava

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,900 € 5316 €/m²

REZERVOVANÉ | INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE NA UL. SCHNEIDERA-TRNAVSKÉHO

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Schneidera - Trnavského | 29 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt na ulici Mikuláša Schn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5345 €/m²

Rezervovaný - Praktický a kompletne zariadený 2-izbový byt s presklenou loggiou a samostatnou kuchyňou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 59.91 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2 izbový byt s presklenou loggi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,000 € 3989 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | Krásny svetlý byt v novostavbe Tammi

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 33.22 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 1i byt v obľúbenom projekte Tammi v mes

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,900 € 5415 €/m²

NOMA | NEJEDLÉHO- Praktický 4-izbový BYT bez hendikepu v TOP časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realité služby Vám ponúkajú na predaj tento 4-izbový byt v srdci

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,990 € 3164 €/m²

KeyPoint | 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou v srdci Dúbravky – Pokojné bývanie pre vašu rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 62 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre vašu rodinu v pokojnej, no výborne vybavenej lokalite? Ponúkame vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,800 € 3787 €/m²

Kompletne vybavený 3i byt, balkón, 2 garážové státia, Dúbrava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 72 m²

V novostavbe TAMMI v Dúbravke pri Hrubej lúke ponúkame na prenájom kompletne zariadený, moderný

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kúpime 1i. byt celá Dúbravka, platba v HOTOVOSTI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Landauova | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Dúbravka. Platba v Hotovosti! R

Publikované: 15.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

KÚPA 3-izbový byt v Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

BYT 3 izbový (alebo 3kk) Preferencie záujemcov z obhliadok o kúpu: 1. Lokalita Bratislava D

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

PREDAJ| Exkluzívny 5i penthouse s luxusnou veľkometrážnou terasou, blízko lesov Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 303 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný priestranný 5izbový penthouse, ktorý spája absolútny ko

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Krásny, priestranný 3i byt 97 m2, 2x lodžia, parkovanie, RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 97 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, priestranný 3i byt 97 m2, 2x lodžia, parkovanie, RUSTICA Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOMA | SARATOVSKÁ- Ideálna investičná GARSÓNKA pripravená na prenájom

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 27.5 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ túto šikovnú nehnuteľnosť

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

154,900 € 5633 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového bytu v Dúbravke na Nejedlého ulici, 103 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 103 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej a tichej lokalite Bratislava –

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,999 € 3592 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou na Dúbravčickej ulici, Bratislava - Dúbravka REZERVOVANÉ!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

S dôrazom na detail, kvalitu a komfort bývania ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt si

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

260,000 € 4483 €/m²

REZERVOVANÉ - PRENÁJOM- krásny, dizajnový 1-izbový byt v novostavbe ČEREŠNE - Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 32 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, dizajnérom navrhnutý byt v exkluzívnom projekte ČEREŠNE, Brati

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie