AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 49.2 m²

AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 2-izb. v Dúbravke s bazénom » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Rozl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

Kompletne vybavený 3i byt, balkón, 2 garážové státia, Dúbrava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 72 m²

V novostavbe TAMMI v Dúbravke pri Hrubej lúke ponúkame na prenájom kompletne zariadený, moderný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 2i byt; Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom v projekte Čerešne. Byt sa nachádza na 7. poschodí

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Na prenájom 1 izbový byt v Dúbravke Pod Záhradami

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

Moderný 3-izbový byt po komplentej rekonštrukcii, 67 m2 + loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 67 m²

Atraktívny byt, ktorý je pripravený na bývanie prešiel kompletnou rekonštrukciou v septembri 2

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný menší byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Útulný 3 - izbový mezonet s veľkorysou terasou v blízkosti The British International School

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 60 m²

3 izbový mezonetový byt sa nachádza na 4. a 5. poschodí bytového komplexu Koprivnica v Dúbravke

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Villa Rustica - priestranný 2-izbový byt - 72,5 m² plus 2 balkóny

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²

Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

322,000 € 4441 €/m²

1 izbový byt po rekonštrukcii s úžitkovou plochou 40 m2 v pokojnej časti Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,999 € 4500 €/m²

Rezervované:Predaj príjemného 3-izbového izbového bytu v obľúbenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Repašského | 69 m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou – 65 m², Repašského ulica, Bratislava – Dúbravka. Ponúkame na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Ponúkam na predaj krásny 1,5 izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravčická | 31 m²

Ponúkam na predaj úplne novo prerobený a architektonicky velmi dobre riešený a kompletne zrekon

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,000 € 6968 €/m²

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty Bratislava-Dúbrav

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM nadštandardného 3i bytu s terasou vo Villa Rustica, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 78.91 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na prenájom moderný, nadštandardne z

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbák v Dúbravke (z lesa rovno do obývačky)

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Cabanova | 70 m²

Link na video obhliadku : https://www.youtube.com/watch?v=Rvyod6icR_0 Zabudnite na byty, kde m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný a vkusný byt v príjemnom prostredí - loggia, pivnica, kočikáreň

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 71 m²

AVE Estate Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v príjemnom a tichom prostredí D

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

267,000 € 3761 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s potenciálom v srdci Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 67.24 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v Bratislave, konk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 3272 €/m²

DIRECTREAL|Komplet zariadený 2 izbový byt s 2 loggiami a vlastným kúrením

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 66.99 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie