BOSEN | Praktický jednoizbový byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 4990 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový zariadený byt v projekte Dúbravy, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 67.03 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

320,000 € 4774 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | 1 izbový byt, Galbavého, Bratislava, 40 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 36 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v tichej lokalite v Bratislave, mestsk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

169,900 € 4719 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Skvelý 1 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Skvelý 2 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt Kpt.J.Rašu, Dúbravka, 53m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

197,600 € 3728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zariadený 2 izbový byt, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj príjemný, dispozične výborne riešený 2-izbový byt na ulici Nej

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

210,000 € 4038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Nová Kompletná rekonštrukcia, dobrá dispozícia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 35 m²

V prípade rýchleho jednania možná dohoda. Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.-

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 5114 €/m²

Úplne nový a slnečný byt s terasou v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj ponúkame úplne novú garsónku v projekte AGÁTY na Agátovej ulici, na rozhraní Dúbravky

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Hľadám 1- izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

160,000 €

Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 93 m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na Cabanovej ul. v Dúbravke. Priestor s vlastným vstupom,

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

359,000 € 4075 €/m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79.39 m²

DOBRÁ LOKALITA! 4-izb. byt s loggiou na Nejedlého ul. v Dúbravke. Byt aj pozemok v osobnom vlas

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 2960 €/m²

TOP LOKALITA - DÚBRAVKA - BYT , KTORÝ ČAKÁ NA VÁŠ NOVÝ DIZAJN

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3 -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

Exkluzívny 1-izbový byt s predzáhradkou na ulici M. Schneidra Trnavského, Dúbravka.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 65 m²

Ponúkame na predaj precízne navrhnutý 1 izbový byt predzáhradkou s výhľadom na zeleň na prízemí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

226,000 € 3477 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

Novostavba 1,5i byt s veľkým exteriérom a BAZÉNOM, BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 41,82 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 5019 €/m²

Novostavba Agáty s ext. BAZÉNOM, väčší 2i byt , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 60 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 73.29 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 5253 €/m²

REZERVOVANÉ! Prenájom 3i bytu, Parking, Kobka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 80 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na prenájom 3.izbový byt s loggiou v projekte DÚBRAVY o

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1-izbový byt s oddelenou kuchyňou v srdci Dúbravky – ideálna voľba pre štartovacie bývanie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 44.14 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 44,14 m² (vrátane nového balkóna s výmerou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

174,990 € 3964 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 3i byt s pekným výhľadom a veľkorysou lodžiou- BA, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachovej | 66 m²

Realitná kancelária Horizont real Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 3-izbový byt s nadš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,000 € 3379 €/m²

2-izbový byt, 51 m², samostatné izby, tichý, výhľad do zelene,K.Adlera

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Karola Adlera | 51 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt so samostatnými nepriechodnými izbami v pokojnej časti D

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,000 € 3706 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie