NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY! 2-izbový byt v novostavbe v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²

URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3253 €/m²

Čerešne Plaza - výhodný predpredaj novej etapy, 3-izbových bytov s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 58.98 m²

Najnovšia etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

298,093 € 3720 €/m²

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 2i APARTMÁNU_DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 48.61 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán s južnou orientáciou S708 - výmera interiéru je 43,78 m2 p

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

262,984 € 5410 €/m²

Čerešne Residence - predaj posledných 2-izbových apartmánov určených na trvalé bývanie s prémiovým nadštandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 52.98 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša ešte väčší komfort bývania. Ponúkame Vám na pred

Publikované: 07.06.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 3720 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

273,731 € 5774 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 5i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Polianky | 118.85 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 5 izbový BYT so severozápadnou orientáciou T136

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

536,074 € 4511 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 4i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

463,141 € 4616 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 2i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,604 € 5268 €/m²

Čerešne Residence - predaj 2-izbových apartmánov určených na trvalý pobyt s prémiovým štandardom, Dúbravka - Polianky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.1 m²

Populárna etapa známych Čerešní ktorá prináša veľký komfort bývania. Ponúkame Vám na predaj 2-

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,509 € 3720 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i apartmánu_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 49.22 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový APARTMÁN s západnou orientáciou P13 - výmera interiéru je 49,22 m2

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 5652 €/m²

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 3i APARTMÁNU _DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 63.71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán s juhozápadnou orientáciou S103 - výmera interiéru je 63,7

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,723 € 4548 €/m²

REZERVOVANÉ | Priestranný 4-izbový byt (pôvodne 3-izbový) | Dúbravka, lodžia, skvelá dispozícia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71.66 m²

Hľadáte byt s potenciálom, kde za cenu 3-izbového získate plnohodnotné 4 izby? Máme pre vás zau

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

247,000 € 3447 €/m²

Prenájom : 1i-byt s lodžiou a pivnicou po kompletnej rekonštrukcii v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 32 m²

Prenájom: Ponúkame na prenájom veľmi príjemný jednoizbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 3-izbový mezonet v Dúbravke pri medzinárodnej škole

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 60 m²

onúkame na prenájom zariadený 3-izbový mezonetový byt v tichej lokalite Dúbravky v bezprostredn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Zariadený 1,5i byt s klimatizáciou a bezproblémovým parkovaním v srdci Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 2137/3, 841 02 Dúbravka | 39 m²

Resido Concept vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v srdci Dúbravky na S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | PRESVETLENÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S GARÁŽOVÝM PARKINGOM A KOBKOU

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

236,500 € 4548 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt Dúbravka - tichá lokalita

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestká časť - Dúbravka, v stave staršej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,000 € 3338 €/m²

Priestranný 1 izb. apartmán v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 41.5 m²

Do pozornosti Vám ponúkame priestranný 1 izbový apartmán v štandardnom vybavení. Výmera tejto b

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v projekte Na Lúke v Dúbravke, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 47.49 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 2-izbový byt v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 54.78 m²

Do pozornosti Vám ponúkame tento pekný 2 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Výborný 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Na Lúke, Dúbravka-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 2 izb. byt v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 53.14 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 2 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Na predaj 4-izbový byt s loggiou na Nejedlého ulici, Bratislava – Dúbravka. REZERVOVANÉ!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 75.42 m²

Na predaj EXKLUZÍVNE | 4-izbový byt s loggiou | Nejedlého ulica, Bratislava – Dúbravka Ponúkam

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

255,900 € 3393 €/m²

Predaj, 3-izb.byt, Pôvodný Stav, Lokalita s dlhodobou rodinnou hodnotou, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Janka Alexyho | 61 m²

Predstavte si bývanie, ktoré si vytvoríte presne podľa seba. Spoločnosť Diamond Home Services

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3525 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie