5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
5 a viac izbový byt | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná
960,000 € 5581 €/m²
5 a viac izbový byt | 196.43 m²
Základné informácie Predstavujeme vám priestranný a svetlom zaliaty 5-izbový mezonet, ktorý sa
794,000 € 4042 €/m²
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²
NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná s
960,000 € 5581 €/m²
5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
790,000 € 5204 €/m²
5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²
Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a
509,000 € 4062 €/m²
5 a viac izbový byt | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
438,700 € 2808 €/m²
5 a viac izbový byt | 157.01 m²
421,200 € 2863 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapitulská | 216.74 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 5-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp
2,528,621 € 11667 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Představujeme vám elegantní apartmán v luxusním resortu u oceánu, který nabízí komfortní bydlen
165,000 € 4024 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Představujeme vám elegantní Premium apartmán v exkluzivní části komplexu, která nabízí vysoký s
185,000 € 4405 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme vyjednali speciální podmínky, které nejsou běžně dostupné — garantovaný v
150,000 € 3750 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme zajistili speciální investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a
150,000 € 3750 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme zajistili výjimečné investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a
150,000 € 3659 €/m²
5 a viac izbový byt | 177.03 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p
499,990 € 2824 €/m²
5 a viac izbový byt | Dvory | 300 m²
RK TRINITY Vám predstavuje na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Ži
215,000 € 717 €/m²
5 a viac izbový byt | Chotárna | 113 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový byt, ktorý
Info v RK
5 a viac izbový byt | Rázusova | 139 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5 izbový mezonetový byt s balkónom a loggiou v centre mesta Spišsk
240,000 € 1727 €/m²
5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 113 m²
SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný mezonet s celkovou rozlohou 138 m² a balkónom 5 m² ori
595,000 € 5265 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 120 m²
Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami. Úžitková plocha
422,000 € 3517 €/m²
5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²
Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.
289,000 € 3211 €/m²
5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²
FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája
Info v RK
5 a viac izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²
4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................
498,000 € 3580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.