HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v projekte Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný mezonet s privátnym rooftopom | Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 400 m²

EXKLUZÍVNY STREŠNÝ MEZONET S PRIVÁTNOU STREŠNOU ZÓNOU | BRATISLAVA Realitná kancelária LIVIANT

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Veľký 5-izbový presvetlený mezonet pre náročných – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

5 a viac izbový byt | 196.43 m²

Základné informácie Predstavujeme vám priestranný a svetlom zaliaty 5-izbový mezonet, ktorý sa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

794,000 € 4042 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOWNTOWN - 5 izb byt v projekte Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v projekte Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5-izb. byt s rooftop terasou A801 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

790,000 € 5204 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový luxusný terasový byt č.5, v štandardnom prevedení za 462.700 €

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

438,700 € 2808 €/m²

Top
Top

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový luxusný terasový byt č.7, v HOLOBYTE za 445.200 €

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 157.01 m²

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

421,200 € 2863 €/m²

Top
Top

LUXUSNÉ BÝVANIE V STAROM MESTE: 5-IZBOVÝ BYT V PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kapitulská | 216.74 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 5-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,528,621 € 11667 €/m²

Elegantní apartmán v resortu u oceánu s výhledem na bazény a oceán. Garantovaný výnos. Kapverdy.

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Představujeme vám elegantní apartmán v luxusním resortu u oceánu, který nabízí komfortní bydlen

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

165,000 € 4024 €/m²

Moderní studiový apartmán v prémiovém resortu u oceánu na Kapverdách.

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Představujeme vám elegantní Premium apartmán v exkluzivní části komplexu, která nabízí vysoký s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 4405 €/m²

Nadštandardný 5 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 5-izbový,mezonetový byt s rozlohou 121 m2 s dvo

Publikované: 29.04.2022 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderní studiový apartmán se zahrádkou v prémiovém resortu u oceánu na Kapverdách.

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Pro naše klienty jsme vyjednali speciální podmínky, které nejsou běžně dostupné — garantovaný v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 3750 €/m²

Novinka
Novinka

Elegantní apartmán v resortu u oceánu. Garantovaný výnos. Atmosféra „No Stress“. Kapverdy.

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Pro naše klienty jsme zajistili speciální investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 3750 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Kapverdy

5 a viac izbový byt | Kapverdy

Pro naše klienty jsme zajistili výjimečné investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 3659 €/m²

BOSEN | Dotyk histórie - 5 izbový mezonetový byt B1.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

5 a viac izbový byt | 177.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

499,990 € 2824 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

5 a viac izbový byt | Dvory | 300 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj krásny 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Dvory nad Ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

215,000 € 717 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 5-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V PROJEKTE CHØTÁRNA. JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

5 a viac izbový byt | Chotárna | 113 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 5-izbový byt, ktorý

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

Info v RK

Mezonetový byt 5+1 centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

5 a viac izbový byt | Rázusova | 139 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5 izbový mezonetový byt s balkónom a loggiou v centre mesta Spišsk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

240,000 € 1727 €/m²

5 izbový mezonet v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 113 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj výnimočný mezonet s celkovou rozlohou 138 m² a balkónom 5 m² ori

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5265 €/m²

Predaj 5-izbového bytu

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 120 m²

Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami. Úžitková plocha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

422,000 € 3517 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie