11961919 (JuxYJMHsqtO) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

4,5 izbový byt na predaj - Prešov

Jurkovičova
Prešov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

279,000 € 2762 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
101 m²
Info
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj krásny, moderný a hlavne priestranný 4,5 izbový byt na Sídlisku Sekčov, na Jurkovičovej ulici v Prešove. Byt s veľkorysou výmerou až 97 m2 + loggia 4,31 m2 a vďaka praktickému riešeniu je ideálnym riešením aj pre väčšiu rodinu a vďaka svojej skvelej orientácii je byt krásne svetlý a teplý, kde sa budete cítiť ako doma od prvého momentu. Byt prešiel časom dvoma rekonštrukciami a to prvou v r. 2003 a druhou kompletnou v r. 2024 (inter.dvere, komplet kuchyňa, komplet kúpeľňa, francúzske okno v obývačke, znížené stropy, elektrina, vinylové podlahy...). Nachádza sa na 7./7. poschodí vo veľmi pekne udržiavanom vchode so skvelými bezproblémovými susedmi. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 6,28 m2. Byt sa predáva po dohode s majiteĺmi zariadený. Celkové mesačné náklady 360 eur/7 osôb. Ak hľadáte pokojné bývanie v skvelej lokalite, so super parkovaním a kompletnou občianskou vybavenosťou, tento byt je pre Vás výbornou voľbou.

Ak vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať. V prípade potreby radi pomôžeme aj s hypotekárnym úverom.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
101 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Orientácia:
Východná

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
4.31 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
6.28 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Špajza, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Nina Džadžovská

VN reality s. r. o.

Vaše nehnuteľnosti s.r.o.

Košická 5C • 080 01, Prešov
Celá ponuka spoločnosti

279,000 € 2762 €/m²

Kontakt na predajcu

Nina Džadžovská

VN reality s. r. o.