3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
Cena dohodou
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
255,000 € 2888 €/m²
3 izbový byt | Športová | 73 m²
Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T
427,000 € 5849 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
157,656 € 2502 €/m²
3 izbový byt | - | 67 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje
229,990 € 3433 €/m²
3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt
175,000 € 2619 €/m²
3 izbový byt | - | 90 m²
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z
329,600 € 3662 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 65 m²
Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne novo zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej loka
175,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²
Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic
252,500 € 3459 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 69 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian
175,000 € 2536 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian
175,000 € 2365 €/m²
3 izbový byt | 73.02 m²
Ponúkame na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy na Rovnej ulici, byt sa nachád
189,900 € 2601 €/m²
3 izbový byt | Rovná | 73.02 m²
189,900 € 2601 €/m²
3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²
Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p
195,990 € 2545 €/m²
3 izbový byt | Ulica Juraja Slottu | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom útulný 4-izb. byt na ulici J. Slottu v top lokalite mesta Trnava. Nehn
850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Tehelná | 71.55 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj ko
254,000 € 3550 €/m²
3 izbový byt | Gábora Steinera | 54 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe rodinného domu (2021), nachádzajúci sa v mestske
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²
Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,
155,000 € 2818 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon
Cena dohodou
3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²
Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard
234,900 € 3370 €/m²
3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²
Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²
Komfortné bývanie v zeleni, len pár minút od centra. Voľný ihneď. - 3-izbový byt - Tamaškovi
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.