KÚPIM 3 izb. BYT V TRNAVE DO CENY 195 000 €

Reality Trnava

3 izbový byt | 70 m²

PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA HĽADÁME RÝCHLU PONUKU! Hľadáme: :3-izbový byt Lokalita: V rámci Trnavy

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

195,000 € 2786 €/m²

🏠 Moderný 3-izbový byt na prenájom v Trnave – Na Hlinách, voľný od 1.7.2026

Reality Trnava

3 izbový byt | 77 m²

Hľadáte pohodlné bývanie v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? CASMAR realitn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | 3-izbový byt priamo v srdci Trnavy – skvelý potenciál

Reality Trnava

3 izbový byt | 94.98 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt s balkónom, nachá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 2632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 3-podlažný mezonet v srdci Trnavy – Bývanie ako v domčeku

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 96 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj výnimočný mezonet na Halenárske

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

410,000 € 4271 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi atmosféra historického centra s maximálnym súkromím a moderným ko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

350,000 € 4861 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Trnava, Zátvor

Reality Trnava

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta s pripraveným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Trnave do 178 0

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

178,000 € 178000 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trnava, Prednádražie, Gejzu Dusíka

Reality Trnava

3 izbový byt | 52 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

173,700 € 3340 €/m²

Prenájom krásneho 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v tichom prostredí Prednádražia. Byt p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA! Zrekonštruovaný byt v zelenej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 84 m²

REZERVOVANÝ JKV REAL ponúka na predaj zrekonštruovaný byt situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 2320 €/m²

PREDAJ | Investičná príležitosť 3-i byt v historickom centre

Reality Trnava

3 izbový byt | 78 m²

Pripravujeme na predaj OFF-MARKET 3-izbový byt v historickom centre Trnavy. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,000 € 4603 €/m²

Ponuka krátkodobého prenájmu bytu pre firmy – Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 90 m²

Ponuka krátkodobého prenájmu bytu pre firmy / personálne agentúry – Trnava Ponúkame na krátkod

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Výnimočný 3-izbový byt s vírivkou, záhradou a parkovaním – Modranka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 74 m²

Realitná kancelária JKV Real so súhlasom majiteľa ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so sú

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt TOP lokalita

Reality Trnava

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++ Kamenár&Partn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Bezbariérový 3i byt o veľkorysej rozlohe 81m2, Špačinská cesta, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome s bezbariérovým vstupom ul.

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* 3i byt po rekonštrukcii, G. Dusíka, Prednádražie I., Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 61.7 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3i byt po rekonštrukcii na Prednádraží I. ulica Gejz

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real - Arbória - 3i byt 74m2, parkovacie miesto a kobka

Reality Trnava

3 izbový byt | Lúčna | 74 m²

Moderné bývanie v rezidenčnej štvrti Arbória - Lúčna. Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PREDANÉ Investičná trefa: 3i byt za dočasne zníženú cenu

Reality Trnava

3 izbový byt | 60 m²

Slnečný 3i byt s garážou, kompletná rekonštrukcia Ponúkame na predaj nádherný kompletne zrekon

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

Priestranný a moderne riešený 3 izbový byt s veľkým balkónom a garážovým parkovacím státím

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 3 izbový byt v bytovom komplexe BOTANIKA na Bo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

239,000 € 3274 €/m²

Moderný a kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s dvomi veľkými loggiami v pokojnej lokalite

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Tehelnej ulici v Trnave. Výmera by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 3507 €/m²

|ALL PERFECT| Priestranný 3-izbový mezonet na prenájom v Trnave – Malý Paríž

Reality Trnava

3 izbový byt | Hornopotočná | 94 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 3-izbový mezonetový byt, ktorý sa nachádza n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | Ceny už od 127 500 € – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

127,500 € 2206 €/m²

Bez maklérov predám po rekonstrukcii byt v lokalite Trnava ID 105647

Reality Trnava

3 izbový byt | Olympijská 6560/26 | 70 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

220,000 € 3143 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie