NA PREDAJ - Dizajnový byt s dušou histórie - Halenárska

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 95 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj exkluzívny podkrovný 3-izbový byt v absolútnom centre Trnavy

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

PRENÁJOM | 3-izbový byt v Trnave - na Hlinách

Reality Trnava

3 izbový byt | Na hlinách | 90 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zmodernizovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ - 3-izb. byt ARBORIA, 2x garáž. státie velka pivnica

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86.25 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Trnavy? Máme pre vás

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

286,000 € 3316 €/m²

Predaj | 3-izbový byt 95m2 po rekonštrukcii

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 95 m²

Ponúka sa exkluzívny 3-izbový byt v úplnom centre Trnavy na Halenárskej ulici. Byt má výmeru 95

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

PRENÁJOM - 3-izbový byt, Na Hlinách s veľkorysou výmerou

Reality Trnava

3 izbový byt | Na hlinách | 90 m²

REALL INVEST predstavuje na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ - HALENÁRSKA ulica, 3-izbový byt ( 95m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | 95 m²

Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt Ulica: Halenárska Obec: Trnava REALL INVEST pripravuje exkluzí

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

289,000 € 3042 €/m²

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s 3 balkónmi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,999 € 2473 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MAXIS REAL: DOPYTOVÝ INZERÁT

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 0 m²

Hladáme na kúpu 3 izbový byt v pôvodnom stave v lokalite Prednádražie , najmä ulica G.Dusíka v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

REZERVOVANÝ!!! 3-izbový byt na Rovnej ul. v Trnave, výmera 76,13 m2, balkón, kompletná rekonštrukcia

Reality Trnava

3 izbový byt | Rovná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3- izbový byt vo výbornej lokalite na ul. Rovná v Trnave, o

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trnava

215,000 € 2829 €/m²

Veľmi pekný 3-izbový byt NA HLINÁCH v Trnave, 79 m2, loggia, kompletná rekonštrukcia, klimatizácia, čiastočne zariadený

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3- izbový byt v Trnave na sídlisku NA HLINÁCH, o výmere 79 m2, sit

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 2784 €/m²

3 izb. byt s balkónom na Tamaškovičovej ul. v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, veľký 3 izbový byt aj s balkónom v OV o výmere 80m2 na Tamaškov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: 3 izbový byt na Veternej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Veterná | 69 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt s 2 spálňami prispôsobený pre bývanie 2 dospelých pracujúcich

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

TREEF | hľadá 3-izbový byt v TRNAVE

Reality Trnava

3 izbový byt | 0 m²

Treef hľadá na kúpu 3-izbový byt v TRNAVE Ďakujeme vopred za ponuky! 0904 273 545 0911 066 66

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM : Vzdušný 3-izbový mezonet v centre mesta – Malý Paríž, Hornopotočná ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Hornopotočná | 94 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a priestranný 3-izbový mezonetový byt v obľúbenej novostavbe **Mal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

GESTTO | ZHÁŇAME BYT PRE KLIENTA | PLATBA V HOTOVOSTI

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme na kúpu byt v Trnave alebo v blízkom okolí. Preferujeme 1 až 4-izbový byt. Môže byť v p

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

GESTTO | 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | NA PREDAJ | A. KUBINU

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 53.88 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka predaj 3-izobvého bytu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3434 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 3 – i BYT 117 m2 | ŠATNÍK | ŠPAJZA | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

3 izbový byt | 321.39 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Trnava

118,500 € 369 €/m²

člen NARKS

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2619 €/m²

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 3i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A 2 PARKOVACÍMI MIESTAMI SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Trnava

3 izbový byt | 71.05 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,770 € 2643 €/m²

Luxusný 3 izbový byt v novostavbe na prenájom v Trnave /garážové státie/Prúdy/

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska | 72 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom nádherný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavb

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trnava

760 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Novinka na predaj 3 izb. byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,999 € 2388 €/m²

REMAX ponúka na predaj pekný 3 izb. byt po rekonštrukcii s klimatizáciou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 70 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária REMAX Ponúka na predaj sln

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,000 € 2557 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 3.izb. byt, 64,5m2 + GARÁŽ vo dvore, kompletná rekonštrukcia

Reality Trnava

3 izbový byt | Študentská | 64.54 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj vzdušný 3-izbový byt na Študentskej ulic

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3562 €/m²

/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie