NEO - Moderný 3i byt v projekte CUKROVAR

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 57 m²

Hľadáte moderný byt na prenájom v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento štýlo

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR- Posledný predzáhradkový 3i byt s kobkou zdarma | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

282,887 € 4041 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | NEO | Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

CUKROVAR - Takmer dokončený 3i byt s výhľadom do vnútrobloku | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,844 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: Klimatizovaný zariadený 3-iz byt s lodžiou – Trnava, Družba

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Teodora Tekela | 65 m²

Sme AVILA. Váš nový domov je na dosah. Dohodnite si obhliadku. Hľadáte moderné bývanie v lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

Prenájom | 3-izbový byt na Botanickej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 65.56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadám pre klienta pekný 3 izbový byt v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Trnava | 80 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétneho klienta ( mladý pár) 3 izbový pekný prero

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

250,000 € 3125 €/m²

Na prenájom, 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom, Nerudova ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Nerudova | 70 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3 izbový kompletne zariadený byt na Nerudovej ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

AARK: Exkluzívny 3 izbový byt s panoramatickým výhľadom - 117 m², Vajanského 39, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

3 izbový byt | Vajanského | 117 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Trnava

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ODKUPIME VASU NEHNUTELNOST

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj

Publikované: 07.12.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Krásny 3iz byt s loggiou po rekonštrukcii v Trnave na Družbe

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,000 €

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Markovičova | 84 m²

Tento priestranný 3-izbový byt na Markovičovej ulici v Trnave je ideálnym miestom pre tých, kto

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2500 €/m²

Predaj - priestranný 3-izbový byt na Mozartovej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Mozartova | 1 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výmere 65,99m2 vrátane pivnice v meste Trnava, n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 175000 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

329,600 € 3662 €/m²

Novinka
Novinka

🏡 Na predaj výnimočný 3-izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite ARBORIA Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Veterná | 124 m²

CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj štýlový, plne zariadený 3-izbový b

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

319,900 € 2580 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izb byt po kompletnej rekonštrukcii-Trnava, ul. F. Urbánka

Reality Trnava

3 izbový byt | Ferka Urbánka | 70.37 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v tehl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3267 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom o výmere 76,46 m2, Koniarekova ul. , Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 77 m²

Hľadáte svetlý, priestranný a kompletne zrekonštruovaný byt v Trnave, do ktorého sa môžete nasť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,500 € 2669 €/m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt, balkón, Čajkovského, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Čajkovského | 68 m²

Na prenájom pekný veľký 3 izbový byt s balkónom, Prednádražie, ul. Čajkovského, Trnava. Rozloha

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AZ. Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom,terasou a garážovým státím v Rezidencii Koniarekova v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | 65 m²

Hľadáte moderný byt v Trnave, kde sa môžete nasťahovať bez ďalších investícií? Tento kompletne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

235,000 € 3615 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný 3 izbový byt s dvomi parkovacími miestami na Coburgovej ulici v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Coburgova ulica | 83 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom nadštandardne priestranný 3 izbový byt s výmerou 8

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie