3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 3-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

3 izbový byt | Športová | 73 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

427,000 € 5849 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! 3 izb. tehlový byt, NOVÁ kvalitná kompletná rekonštrukcia, Zelenečská, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Zelenečská ulica | 65 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne novo zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2692 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! 3-izb. byt, výmera 69 m2, balkón, klimatizácia, kompletne zariadený, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 69 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2536 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNY 3-izbový byt, výmera až 73 m2, veľký balkón, vlastné parkovacie státie v garáži, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,500 € 3459 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

REALFINANC 100% aktuálny!!! Po rekonštrukcii 3-izbový byt 73,02 m2 + 4 m2 loggia, Trnava.

Reality Trnava

3 izbový byt | 73.02 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy na Rovnej ulici, byt sa nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

3 izbový byt | Rovná | 73.02 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom 4i byt vo vyhľadávanej lokalite J. Slottu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Juraja Slottu | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 4-izb. byt na ulici J. Slottu v top lokalite mesta Trnava. Nehn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt Trnava – loggia, 2 pivnice

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tehelná | 71.55 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj ko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,000 € 3550 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom manažérsky 3i byt novostavbe RD, Steinerova ulica

Reality Trnava

3 izbový byt | Gábora Steinera | 54 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe rodinného domu (2021), nachádzajúci sa v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj trojizbový hipsterský byt

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 55 m²

Realitná kancelária reality-trnava.sk ponúka na predaj trojizbový byt v Trnave na Prednádraží,

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa 3-izbového bytu

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Máme záujem o kúpu 3-izbového bytu v Trnave aj v úplne pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

NEO - 3i byt v projekte CUKROVAR s parkovacím miestom

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - 3i komplet zariadený byt na prenájom- pivnica, vlastné parkovanie, detské ihrisko

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

Komfortné bývanie v zeleni, len pár minút od centra. Voľný ihneď. - 3-izbový byt - Tamaškovi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

CUKROVAR - 3i terasový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou zdarma | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 14.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,910 € 2813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO – Skolaudovaný 3izbový byt so slnečnou predzáhradkou v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²

V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Trnava

285,000 € 3904 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie