OS Pod Brezinou BD1 na predaj 3 izbový byt č.13, pivnicou a parkovacím miestom za 203.900 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 68.38 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trenčín

193,900 € 2836 €/m²

Bytový dom Formula, Trenčín, 3-izbový

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 82.92 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe na ulici Soblahovská v Trenčíne. Bytový dom bo

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Trenčín

263,711 € 3180 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 79m2 + terasa 21m2 a loggia 7m2, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 79.21 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

310,320 € 3918 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie