EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (82 m2) S TERASOU NA JUHU V TRENČÍNE.

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny 3-izbový byt (82m2), nachádzajúcu sa v novostavbe

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,990 € 2683 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.14 s parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 3 izbový byt č.14, pivnicou a parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

3 izbový byt č.6 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 271.400 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.25 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmer

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,400 € 2803 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.8, pivnicou a parkovacím miestom za 193.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 66.95 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

183,000 € 2733 €/m²

3 izbový byt č.10 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 271.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.21 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera bytu je 85

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,700 € 2808 €/m²

3 izbový byt č.1 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 263.600 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.09 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,600 € 2833 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Olbrachtova ulica | 68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3i byt v centre mesta s parkingom - Olbrachtova u

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

830 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.7 s parkovacím miestom za 194.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

184,700 € 3008 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 s garážovým státím za 268.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.4 so záhradkou a parkovacím miestom za 203.400 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,400 € 3149 €/m²

Na prenájom vybavený 3i byt, 2x parking, garáž, TN-Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Muškátová | 73 m²

Na prenájom exkluzívny 3 izbový byt v novostavbe "Záhradné vily" - mestská štvrť v Trenčíne, kt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s veľkou terasou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 73 m²

Projekt Villasis prináša novú rezidenčnú štvrť do mestskej časti Biskupice. Predstavuje moderné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

299,542 € 4103 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s predzáhradkou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

313,667 € 3921 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

278,280 € 3479 €/m²

Na predaj 3. izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,999 € 3333 €/m²

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 92.53 m²

Posledné voľné nadštandardné byty s terasami v centre Trenčína 2, 3 a 4-izbové byty | Súkromné

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

263,711 € 2850 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PEKNÝ 3 IZBOVÝ BYT, TRENČÍN - ZLATOVCE

Reality Trenčín

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v novšom bytovom dome, ktorý zaujme kvalitným p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,999 € 3071 €/m²

MODERNÝ 3-i BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM – NOVOSTAVBA 2024

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72.7 m²

TUreality ponúka na predaj pekný,moderný a zariadený 3i byt v Trenčíne. K dispozícii video: htt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,900 € 3245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nadštandardne zariadený 3 izb.byt, Trenčín, ul. Odevná

Reality Trenčín

3 izbový byt | Odevná | 72 m²

Na ulici Odevná v Trenčín ponúkam na predaj slnečný nadštandardne vybavený 3-izbový byt s výmer

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 3125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUXUSNÉ BÝVANIE, 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE , DOKONČENIE DO ŠTANDARDU

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka luxusné bývanie v Trenčíne. Hľadáte komfortné a štýlové bývanie v tichej lokal

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3320 €/m²

OS Pod Brezinou BD1 na predaj 3 izbový byt č.6 so záhradkou, pivnicou a parkovacím miestom a garážou za 257.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69.22 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trenčín

219,300 € 3168 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie