Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

Na predaj | 3 izbový byt | lodžia 2x | Trenčín | Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 95 m²

DASH reality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne. Celko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ | Exkluzívny 3- izbový byt s veľkorysou terasou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kožušnícka | 71 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkorysou terasou v T

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

279,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný 3-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1N | 70.8 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, nac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

218,400 € 3085 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 3 - IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU | TRENČÍN - UL. OLBRACHTOVA

Reality Trenčín

3 izbový byt | Ivana Olbrachta | 60 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s veľkou tera

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

960 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou v Trenčíne na ul. Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1A | 95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmero

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

3-izbový byt 79 m2 s terasou v novostavbe Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) 3-izbový zariadený byt s terasou v novo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 2938 €/m²

Na predaj 3 izbový, čiastočne prerobený byt v Trenčíne, Juh, Šafárikova ulica.

Reality Trenčín

3 izbový byt | šafárikova | 68 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=LCYNpmzdaZn Video prehliadka TU

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,000 € 2471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Vážky | 3-izbový byt (A2.3J)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

214,123 € 2974 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1B), 3i byt 89 m2, predzáhradka 120 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 89.09 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt s označením C.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

404,250 € 4538 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1E), 3i byt 87 m2, predzáhradka 138 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.1E v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

416,500 € 4777 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2A, 3i byt 79,4m2 s balkónom 5,9m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.4 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,304 € 4198 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2A), 3i byt 85 m2 s loggiou 6,8 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2A v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

354,083 € 4141 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1F), 3i byt 87 m2, predzáhradka 188,7m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt C.1F v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

443,922 € 5103 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3F, 3i byt 75,5 m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

321,693 € 4261 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1E, 3i byt 75,5m2 s predzáhradkou 177m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

381,789 € 5057 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2F, 3i byt 75,5m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,876 € 3972 €/m²

RADO | 3i byt 80m2 + terasa, GEMINIM, Saratovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v novostavbe GE

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

275,000 € 3438 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2G), 3i byt 87 m2, loggia 13,2 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2G v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

360,449 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1A), 3i byt 84 m2, predzáhradka 111 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 84.14 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením C.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

398,830 € 4740 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1C,3i byt 88,8m2 s predzáhradkou 80,3m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88.8 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

389,371 € 4385 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2A), 3i byt 80 m2, loggia 6,7 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 80.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2A v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

338,188 € 4212 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2D), 2i byt 88 m2 s loggiou 12 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2D v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

346,344 € 3936 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie