NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 4 izbový luxusný terasový byt č.3, v štandardnom prevedení za 455.100 € - IHNEĎ K NASŤAHOVANIU!!

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 157.01 m²

Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,100 € 2746 €/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

PREDANÉ! Na predaj veľkometrážny 5i exkluzívny byt s terasou a s 2 garážami.

Reality Trenčín

5 a viac izbový byt | 202 m²

Popis: PREDANÉ Hľadáte priestranný byt v Top lokalite Trenčína s výhodami domu s kompletnou obč

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

305,000 € 1510 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ BYT - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 71 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM 3 izbový byt v lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový, v obľúbenej lokalite Sihoť, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 61 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt so špajzou/ 57 m2 / v obľúbenej lok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / v mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj Budovy s potenciálom prémiového bytového komplexu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 4,680 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PR

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARK. MIESTOM – TRENČÍN / NA PRENÁJOM

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 34 m²

PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo

Publikované: 28.06.2022 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trenčín

139,800 € 4112 €/m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Trenčín

550,000 € 3873 €/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady.

Reality Trenčín

Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali

Publikované: 05.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23091)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie