RADO | Rezidencia Karpatská (D.1A), 3i byt 85 m2, predzáhradka 190 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.46 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením D.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,688 € 5051 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1D), 3i byt 81 m2 s predzáhradkou 51 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 81.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3 izbový byt s označením D.1D v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

352,551 € 4326 €/m²

RADO | 3i byt + záhradka 94m2 + parking, Vinohrady, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe s charakterom rodinného domu. Byt s

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

319,900 € 4101 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2G), 3i byt 87 m2 s loggiou 13 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2G v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

365,253 € 4193 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3A, 3i byt 79,3m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.3 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,144 € 4201 €/m²

NOMA | SOBLAHOVSKÁ- PRIPRAVUJEME NA PREDAJ-Veľkorysý 3-izbový UNIKÁT v modernej NOVOSTAVBE 2x parking/pivnica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 92.5 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento nadčasový 3-izbový byt na skok o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

349,990 € 3784 €/m²

Novinka
Novinka

Vážky | 3-izbový byt vo viladome (B6.2B)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

271,523 € 3311 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A1.2E)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 67 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,623 € 2890 €/m²

Novostavba -3 izbový byt neďaleko Trenčína

Reality Trenčín

3 izbový byt | 79 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, len kúsok od mesta Trenčín o výmere 79m2 +

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

150,900 € 1910 €/m²

Luxusný 3 izb. mezonet s bazénom, garážou, terasou v komplexe Rezidencia Biskupická

Reality Trenčín

3 izbový byt | Biskupická | 160 m²

Nečakaj - znížili sme cenu. Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame luxusne vybavený, slne

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2344 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3411 €/m²

Na prenájom: 3 izbový byt s terasou, novostavba + parkovacie státie, Trenčín / Olbrachtova ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Olbrachtova | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s celkovou výmerou 68 m2 na Olbrachtovej ulici v Trenčíne

Publikované: 06.11.2019 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový nadštandardný byt, 110 m2 + terasa + balkón, 2x garážové státie, Trenčín, Nám. sv. Anny / centrum

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový byt v polyfunkčnom objekte na Námestí sv. Anny, v c

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný 3 izbový tehlový byt 92 m2, 2x lodžia + 24 m2 garáž, ul. Jána Zemana, Trenčín / Noviny

Reality Trenčín

3 izbový byt | J. Zemana | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt s celkovou výmerou 92 m2 + 2x lodžia ( celkom 8,81

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,990 € 3261 €/m²

Na predaj 3i novostavba 107 m2 s garážou v bytovom dome Geminim, Trenčín, Saratovská ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj priestrannú novostavbu 3i bytu nachádzajúceho sa v Trenčíne na ulici Sar

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Trenčín

329,000 € 3075 €/m²

TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

SKOLAUDOVANÉ: Predaj 3 izbového bytu s veľkou terasou v centre Trenčíne na Námestí Sv.Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 88.41 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–Platz Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

396,371 € 4483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný!!!!Na predaj veľký 3 izbový byt s parkovacím miestom v blízkosti centra mesta na ul. Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Zlatovská | 80 m²

Hľadáte byt, ktorý je kompletne zariadený v blízkosti centra mesta? NEWHOUSE Vám exkluzívne pon

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Trenčín

206,000 € 2575 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 94M2 NOVOSTAVBA 3I BYT S PARKOVACÍM MIESTOM TN-OPATOVÁ

Reality Trenčín

3 izbový byt | 94 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 94 m² v pokojnej časti T

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

210,000 € 2234 €/m²

Prenájom nového 3i bytu Trenčín - Rezidencia Vinohrady, Rulandská

Reality Trenčín

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na prenájom nový, čiastočne zariadený 3-izbový byt +KK v novostavbe, Rulandská, Rezide

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 81m2 s predzáhradkou 122m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj prízemný 3-izbový byt s rozlohou 80,58 m² v prestížnom projekte V

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 3i byt so záhradou (122 m2) v novostavbe, TrenčínVILA KUZMÁNY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie