Hľadám 2-3 izbový byt na kúpu v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 alebo 3-izbový byt v Starom meste, príp. na začiatku R

Publikované: 21.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 4444 €/m²

BYT - 3 izbový - 86 m2 - BRATISLAVA I. -Staré Mesto - Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 86 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii. S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 4988 €/m²

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

Metropolis - 3-izbový apartmán, 73,82 m², 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.82 m²

Na predaj rožný, obojstranne orientovaný 3-izbový apartmán v prémiovom projekte Metropolis (kol

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 6772 €/m²

138 m² v historickom centre: veľkorysý byt s 3,4 m stropmi – Paulínyho

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 149.88 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný byt situovaný v srdci Starého Mesta na Paulínyho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 4997 €/m²

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Priestranný, slnečný 3i byt, Šancová ul., vysoké stropy, tehla

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 86.8 m²

Sú byty, ktoré sú len miestom na spanie. A potom sú byty, do ktorých sa vracia domov. Tento pat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 3560 €/m²

Luxusný 3-izbový byt 119 m2 s terasou, ulici K Železnej studienke, Staré Mestom, Bratislava, Apartmány Patrónka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 6237 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 119 m² s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, na ulici K Železnej studienke, Staré Mesto Bratislava NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, Bratislava Na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,900 € 5643 €/m²

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

GORKÉHO | Veľkorysý 3-izbový byt v ikonickom dome v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou historického centra Bratislavy alebo investičnú nehnuteľnosť s výn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 5161 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

23. poschodie | CITY PARK | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3-izbový byt s výhľadom na moderné centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt na Dostojevského rade v brati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 4818 €/m²

Exkluzívne na predaj - 3-izbový byt v projekte Sky Park v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma vo vyhradenom zastúpení ponúka na predaj úplne nový 3-izbový byt v m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

725,000 € 7108 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

228,700 € 3518 €/m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 79.98 m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste. Byt aj poze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 3613 €/m²

Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie